உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • business
    • »
    • JioPhone Next: আপুনি আজিৰ পৰা ক্ৰয় কৰিব পাৰিব আটাইতকৈ সস্তা স্মাৰ্টফোন জিঅ' ফোন নেক্সট, মাত্ৰ ১,৯৯৯ টকাতে লৈ আনক ঘৰলৈ...

    JioPhone Next: আপুনি আজিৰ পৰা ক্ৰয় কৰিব পাৰিব আটাইতকৈ সস্তা স্মাৰ্টফোন জিঅ' ফোন নেক্সট, মাত্ৰ ১,৯৯৯ টকাতে লৈ আনক ঘৰলৈ...

    জিঅ' ফোন নেক্সট (JioPhone Next), Jio আৰু Googleৰ আটাইতকৈ সুলভ স্মাৰ্টফোন, আজিৰ পৰা দোকানত উপলব্ধ কৰা হৈছে। এই ফোনটো ক্ৰয় কৰিবলৈ, আপুনি মাত্ৰ ১,৯৯৯ টকা পৰিশোধ কৰিব লাগিব আৰু আপুনি বাকীখিনি ১৮/২৪ মাহৰ সহজ কিস্তিত পৰিশোধ কৰিব পাৰে।

    জিঅ' ফোন নেক্সট (JioPhone Next), Jio আৰু Googleৰ আটাইতকৈ সুলভ স্মাৰ্টফোন, আজিৰ পৰা দোকানত উপলব্ধ কৰা হৈছে। এই ফোনটো ক্ৰয় কৰিবলৈ, আপুনি মাত্ৰ ১,৯৯৯ টকা পৰিশোধ কৰিব লাগিব আৰু আপুনি বাকীখিনি ১৮/২৪ মাহৰ সহজ কিস্তিত পৰিশোধ কৰিব পাৰে।

    জিঅ' ফোন নেক্সট (JioPhone Next), Jio আৰু Googleৰ আটাইতকৈ সুলভ স্মাৰ্টফোন, আজিৰ পৰা দোকানত উপলব্ধ কৰা হৈছে। এই ফোনটো ক্ৰয় কৰিবলৈ, আপুনি মাত্ৰ ১,৯৯৯ টকা পৰিশোধ কৰিব লাগিব আৰু আপুনি বাকীখিনি ১৮/২৪ মাহৰ সহজ কিস্তিত পৰিশোধ কৰিব পাৰে।

    • Share this:
    জিঅ' ফোন নেক্সট (JioPhone Next), Jio আৰু Googleৰ আটাইতকৈ সুলভ স্মাৰ্টফোন, আজিৰ পৰা দোকানত উপলব্ধ কৰা হৈছে। এই ফোনটো ক্ৰয় কৰিবলৈ, আপুনি মাত্ৰ ১,৯৯৯ টকা পৰিশোধ কৰিব লাগিব আৰু আপুনি বাকীখিনি ১৮/২৪ মাহৰ সহজ কিস্তিত পৰিশোধ কৰিব পাৰে। ফোনটো কিস্তিত পাবলৈ আপুনি ৫০১ টকাৰ প্ৰচেছিং মাচুল পৰিশোধ কৰিব লাগিব। কিন্তু যদি আপুনি ইয়াক কিস্তি অবিহনে ক্ৰয় কৰিব বিচাৰে, আপুনি ইয়াক এটা সময়ত ৬,৪৯৯ টকাত ক্ৰয় কৰিব পাৰে।

    গ্ৰাহকে ১৯৯৯ টকাৰে জিঅ' ফোন নেক্সট (JioPhone Next) লাভ কৰিব পাৰিব৷ বাকী টকা সহজ কিস্তিত পৰিশোধ কৰিব পাৰিব৷ কিস্তিত টকা পৰিশোধ কৰাৰ বাবেও কেইবাটাও বিকল্প আছে৷ ইয়াৰ বাবে ১৮ আৰু ২৪ মাহৰ বাবে কিস্তি অনুসৰি সহজে পৰিশোধ কৰিব পাৰিব৷

    জিঅ' ফোন নেক্সট ক্ৰয় কৰিবলৈ আগ্ৰহীসকলে জিঅ' মাৰ্ট ডিজিটেল ৰিটেইল ষ্ট'ৰলৈ গৈ পঞ্জীয়ন কৰিব পাৰে৷ অথবা আপুনি WWW.JIO.COM/NEXT গৈ আগ্ৰহ প্ৰকাশ কৰিব পাৰে৷ লগতে, ৭০১৮২-৭০১৮২ নম্বৰত HI লিখি হোৱাটছএপ কৰিব পাৰে৷ নিশ্চিতকৰণৰ পিছত গ্ৰাহকে জিঅ' মাৰ্ট ডিজিটেল ৰিটেইল ষ্ট'ৰৰ পৰা জিঅ' ফোন নেক্সট সংগ্ৰহ কৰিব পাৰে৷

    জিঅ' ফোন নেক্সটৰ মুখ্য উদ্দেশ্য হৈছে প্ৰত্যেক ভাৰতীয়ক স্মাৰ্টফোন আৰু ইণ্টাৰনেট প্ৰৱেশাধিকাৰ প্ৰদান কৰা৷ সেয়েহে জিঅ' আৰু গুগলে এই ফোনটোত স্মাৰ্টফোনৰ সকলো সুবিধা দি কম মূল্যত বজাৰত মুকলি কৰাৰ পথত। গুগলে জিঅ' ফোন নেক্সটৰ বাবে প্ৰগতি এণ্ড্ৰইড অপাৰেটিং ছিষ্টেম বিকশিত কৰিছে৷

    জিঅ' ফোন নেক্সটত ব্যৱহাৰকাৰীসকলৰ সুবিধাৰ বাবে একাধিক সুবিধা আছে৷ ইয়াৰ ভিতৰত আছে স্ক্ৰীণত লিখা যিকোনো তথ্য দহটা ভাৰতীয় ভাষালৈ অনুবাদ কৰাৰ সুবিধা৷ জিঅ' ফোনটো নিজৰ ভাষাতো পৰিচালনা কৰিব পাৰি৷ তাত এটা ভাল কেমেৰাও আছে৷ কোৱালকমৰ শক্তিশালী প্ৰচেছৰ জিঅ' ফোন নেক্সটতো আছে৷
    Published by:Kokil Sarma
    First published: