• Home
  • »
  • News
  • »
  • business
  • »
  • JioTrue5G: Powered ৱাই-ফাই মুকলি, আকাশ আম্বানীয়ে ৰাজস্থানৰ নাথদ্বাৰত সেৱা আৰম্ভ কৰিলে ...

JioTrue5G: Powered ৱাই-ফাই মুকলি, আকাশ আম্বানীয়ে ৰাজস্থানৰ নাথদ্বাৰত সেৱা আৰম্ভ কৰিলে ...

ৰিলায়েন্স জিঅ' ইনফোকম লিমিটেডে (জিঅ') আজি JioTrue5G নেটৱৰ্কত চলি থকা ৱাই-ফাই সেৱা মুকলি কৰিছে। এই সেৱা শিক্ষানুষ্ঠান, ধৰ্মীয় স্থান, ৰেল ষ্টেচন, বাছ ষ্টেণ্ড, বাণিজ্যিক কেন্দ্ৰ আদি ঠাইত প্ৰদান কৰা হ'ব য'ত মানুহৰ উচ্চ সমাৱেশ আছে।

ৰিলায়েন্স জিঅ' ইনফোকম লিমিটেডে (জিঅ') আজি JioTrue5G নেটৱৰ্কত চলি থকা ৱাই-ফাই সেৱা মুকলি কৰিছে। এই সেৱা শিক্ষানুষ্ঠান, ধৰ্মীয় স্থান, ৰেল ষ্টেচন, বাছ ষ্টেণ্ড, বাণিজ্যিক কেন্দ্ৰ আদি ঠাইত প্ৰদান কৰা হ'ব য'ত মানুহৰ উচ্চ সমাৱেশ আছে।

ৰিলায়েন্স জিঅ' ইনফোকম লিমিটেডে (জিঅ') আজি JioTrue5G নেটৱৰ্কত চলি থকা ৱাই-ফাই সেৱা মুকলি কৰিছে। এই সেৱা শিক্ষানুষ্ঠান, ধৰ্মীয় স্থান, ৰেল ষ্টেচন, বাছ ষ্টেণ্ড, বাণিজ্যিক কেন্দ্ৰ আদি ঠাইত প্ৰদান কৰা হ'ব য'ত মানুহৰ উচ্চ সমাৱেশ আছে।

  • Share this:
ৰিলায়েন্স জিঅ' ইনফোকম লিমিটেডে (জিঅ') আজি JioTrue5G নেটৱৰ্কত চলি থকা ৱাই-ফাই সেৱা মুকলি কৰিছে। এই সেৱা শিক্ষানুষ্ঠান, ধৰ্মীয় স্থান, ৰেল ষ্টেচন, বাছ ষ্টেণ্ড, বাণিজ্যিক কেন্দ্ৰ আদি ঠাইত প্ৰদান কৰা হ'ব য'ত মানুহৰ উচ্চ সমাৱেশ আছে। ৰাজস্থানৰ পবিত্ৰ চহৰ নাথদ্বাৰৰ পৰা আজি JioTrue5G চালিত ৱাই-ফাই মুকলি কৰা হয়।

জিঅ' ব্যৱহাৰকাৰীসকলে এই নতুন ৱাই-ফাই সেৱা লাভ কৰিব, জিঅ' ৱেলকাম অফাৰ সময়ত বিনামূলীয়াকৈ। যিসকলে অন্যান্য নেটৱৰ্ক ব্যৱহাৰ কৰে তেওঁলোকে জিঅ' ৫জি চালিত ৱাইফাই লিমিটেড ব্যৱহাৰ কৰিবলৈ সক্ষম হ'ব। কিন্তু যদি তেওঁলোকে জিঅ' 5জি চালিত ৱাইফাইৰ সম্পূৰ্ণ সেৱা ব্যৱহাৰ কৰিব বিচাৰে, তেন্তে তেওঁলোকে জিঅ'ৰ গ্ৰাহক হ'ব লাগিব। আমোদজনক ভাৱে, JioTrue5G ৱাইফাইৰ সৈতে সংযোগ কৰিবলৈ, গ্ৰাহকৰ এটা 5G হেণ্ডছেট থকাটো প্ৰয়োজনীয় নহয়। তেওঁ 4G হেণ্ডছেটৰ সৈতেএই সেৱাৰ সৈতেও সংযোগ কৰিব পাৰে।

শেহতীয়াকৈ, দিল্লী, মুম্বাই, কলকাতা আৰু বাৰাণসীত 5G সেৱা আৰম্ভ কৰা হৈছিল
JioTrue5G চালিত সেৱাৰ লগতে, নাথদ্বাৰ আৰু চেন্নাইতো JioTrue5G সেৱা আৰম্ভ হৈছে। শেহতীয়াকৈ, দিল্লী, মুম্বাই, কলকাতা আৰু বাৰাণসীতো 5G সেৱা আৰম্ভ কৰা হৈছিল। অতি সোনকালেই, জিঅ'ৰ দলবোৰে আন চহৰত জিঅ' 5G সেৱা আৰম্ভ কৰিবলৈ আৰু True5G হেণ্ডছেটৰ উপলব্ধতা বৃদ্ধি কৰিবলৈ ২৪ ঘণ্টা কাম কৰি আছে।

সকলোৰে বাবে 5G সেৱা
এই উপলক্ষে ৰিলায়েন্স জিঅ'ৰ অধ্যক্ষ আকাশ আম্বানীয়ে কয়, "ভগৱান শ্ৰীনাথজীৰ কৃপাত আজি নাথদ্বাৰত  JioTrue5Gৰ সেৱাৰে 5G চালিত ৱাইফাই সেৱা আৰম্ভ কৰা হৈছে। আমি বিশ্বাস কৰোঁ যে 5G সকলোৰে বাবে, সেয়েহে আমাৰ প্ৰয়াস হৈছে দিল্লী, মুম্বাই, কলকাতা আৰু বাৰাণসীৰ দৰে দেশৰ প্ৰতিটো কোণলৈ শীঘ্ৰে  JioTrue5G সেৱা আৰম্ভ কৰা। শ্ৰীনাথজীৰ আশীৰ্বাদত নাথদ্বাৰ আৰু চেন্নাই আজিৰ পৰা  JioTrue5G চহৰ হৈ পৰিছে।"
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি