• Home
  • »
  • News
  • »
  • business
  • »
  • JIO Launces New Plane: জিঅ'ৰ নতুন প্ৰিপেইড প্লেন মুকলি, দৈনিক ১.৫ জিবি ডাটাসহ ৩ মাহৰ বিনামূলীয়া Disney+ Hotstar ছাবস্ক্ৰিপশ্বনৰ সৈতে সীমাহীন কলিং, মূল্যও সামান্য

JIO Launces New Plane: জিঅ'ৰ নতুন প্ৰিপেইড প্লেন মুকলি, দৈনিক ১.৫ জিবি ডাটাসহ ৩ মাহৰ বিনামূলীয়া Disney+ Hotstar ছাবস্ক্ৰিপশ্বনৰ সৈতে সীমাহীন কলিং, মূল্যও সামান্য

এই আঁচনিবোৰৰ উপৰি কোম্পানীটোৱে ১৫১ টকাৰ এড-অন পেক মুকলি কৰে, যি গ্ৰাহকসকলৰ বাবে তিনি মাহৰ ডিজনী+ হটষ্টাৰ ছাবস্ক্ৰিপশ্বনৰ সৈতে আহে।

এই আঁচনিবোৰৰ উপৰি কোম্পানীটোৱে ১৫১ টকাৰ এড-অন পেক মুকলি কৰে, যি গ্ৰাহকসকলৰ বাবে তিনি মাহৰ ডিজনী+ হটষ্টাৰ ছাবস্ক্ৰিপশ্বনৰ সৈতে আহে।

এই আঁচনিবোৰৰ উপৰি কোম্পানীটোৱে ১৫১ টকাৰ এড-অন পেক মুকলি কৰে, যি গ্ৰাহকসকলৰ বাবে তিনি মাহৰ ডিজনী+ হটষ্টাৰ ছাবস্ক্ৰিপশ্বনৰ সৈতে আহে।

  • Share this:
আপুনি যদি ৰিলায়েন্স জিঅ' ব্যৱহাৰ কৰি আছে, তেন্তে আপোনাৰ বাবে ভাল খবৰ। ৰিলায়েন্স জিঅ'ই ভাৰতত তিনিটা নতুন প্ৰিপেইড প্লেন আনিছে গ্ৰাহকৰ সুবিধাৰ কথা বিবেচনা কৰি। এই নতুন প্ৰিপেইড আঁচনিবোৰ হৈছে ৩৩৩ টকা, ৫৮৩ টকা আৰু ৭৮৩ টকাৰ ৰিচাৰ্জ প্লেন।

এই আঁচনিৰ বিশেষত্ব এয়াই যে গ্ৰাহকসকলক এই প্লেনৰ সৈতে তিনি মাহৰ ডিজনী+ হটষ্টাৰ ছাবস্ক্ৰিপশ্বনো দিয়া হৈছে। এয়া আন প্ৰিপেইড আঁচনিৰ সম্পূৰ্ণ বিপৰীত, যি কোনো অতিৰিক্ত ব্যয় নকৰাকৈ ৪৯৯ টকাতে এবছৰৰ বাবে ডিজনী+ হটষ্টাৰ ম'বাইল ছাবস্ক্ৰিপশ্বন আগবঢ়ায় (Disney+ Hotstar 3 Months subscription)।

এই আঁচনিবোৰৰ উপৰি কোম্পানীটোৱে ১৫১ টকাৰ এড-অন পেক মুকলি কৰে, যি গ্ৰাহকসকলৰ বাবে তিনি মাহৰ ডিজনী+ হটষ্টাৰ ছাবস্ক্ৰিপশ্বনৰ সৈতে আহে। এই এড-অন পেকটো জিঅ' গ্ৰাহকসকলৰ বাবে দিয়া হৈছে, তেওঁলোকৰ চলি থকা আঁচনিৰ বৈধতাৰ ম্যাদ উকলি যোৱালৈ অপেক্ষা নকৰাকৈ এই সুবিধাটো প্ৰাপ্ত কৰিব লাগিব।

ৰিলায়েন্স জিঅ'ৰ ৩৩৩ টকাৰ প্ৰিপেইড প্লেন

Jio ৰ ৩৩৩ টকাৰ প্ৰিপেইড প্লেন ২৮ দিনৰ বৈধতাৰ সৈতে আহিছে আৰু ইয়াত প্ৰতিদিনে ১.৫ জিবি ডাটাৰ সৈতে সীমাহীন ভইচ কল আছে। এই সীমা শেষ হোৱাৰ পিছত, নেটৱৰ্কৰ গতি ৬৪ কেবিপিএছলৈ হ্ৰাস কৰা হ'ব। ইয়াৰ উপৰি আঁচনিখনে প্ৰতিদিনে ১০০ এছএমএছ, জিঅ' এপৰ সদস্যতা আৰু তিনি মাহৰ ডিজনী+ হটষ্টাৰ ম'বাইল ছাবস্ক্ৰিপশ্বন পাব।

ৰিলায়েন্স জিঅ'ৰ ৫৮৩ টকাৰ প্ৰিপেইড প্লেন

জিঅ'ৰ ৫৮৩ টকাৰ প্ৰিপেইড প্লেনৰ বৈধতা ৫৬ দিন আৰু লগতে প্ৰতিদিনে ১.৫ জিবি ডাটাৰ সৈতে সীমাহীন ভইচ কলৰ বিকল্পও প্ৰদান কৰে। আঁচনিখনে প্ৰতিদিনে ১০০ এছএমএছ, জিঅ' এপসমূহৰ প্ৰশংসনীয় সদস্যতা আৰু তিনি মাহৰ ডিজনী+ হটষ্টাৰ ম'বাইল ছাবস্ক্ৰিপশ্বন প্ৰদান কৰে।



ৰিলায়েন্স জিঅ'ৰ ৭৮৩ টকাৰ প্ৰিপেইড প্লেন

জিঅ'ৰ ৭৮৩ টকাৰ প্ৰিপেইড প্লেন ৮৪ দিনৰ বৈধতাৰ সৈতে আহিছে আৰু ই প্ৰতিদিনে ১.৫ জিবি ডাটাৰ সৈতে সীমাহীন ভইচ কল আগবঢ়ায়। এই আঁচনিখনেও প্ৰতিদিনে ১০০ এছএমএছ, জিঅ' এপসমূহৰ সদস্যতা আৰু তিনি মাহৰ ডিজনী+ হটষ্টাৰ ম'বাইল ছাবস্ক্ৰিপশ্বন প্ৰদান কৰে। একে সময়তে, ৰিলায়েন্স জিঅ'ৰ ১৫১ টকাৰ এড-অন প্লেনে ৮ জিবি ডাটা আৰু তিনি মাহৰ ডিজনী+ হটষ্টাৰ ছাবস্ক্ৰিপশ্বন লাভ কৰে।

এনেদৰে আপুনি জিঅ'ৰ এই প্লেনৰ সৈতে অহা ৩ মাহৰ ডিজনী+ হটষ্টাৰ ম'বাইল ছাবস্ক্ৰিপশ্বন প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰে

-ডিজনী+ হটষ্টাৰ ৩ মাহৰ ছাবস্ক্ৰিপশ্বন প্ৰদান কৰা যিকোনো আঁচনিৰ সৈতে ৰিচাৰ্জ কৰক
ৰিচাৰ্জৰ পিছত একেটা জিঅ' ম'বাইল নম্বৰৰ সৈতে ডিজনী+ হটষ্টাৰ এপত ছাইন-ইন কৰক, য'ত যোগ্য ৰিচাৰ্জ বা ডাটা এড-অন কৰা হৈছে।
-ছাইন-ইন প্ৰক্ৰিয়া সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ আপোনাৰ জিঅ' নম্বৰলৈ প্ৰেৰণ কৰা অ'টিপি প্ৰবিষ্ট কৰক
-সফল লগইনৰ পিছত আপোনাৰ নতুন ৩ মাহৰ ডিজনী+ হটষ্টাৰ ম'বাইল ছাবস্ক্ৰিপশ্বনৰ সৈতে লাইভ ক্ৰিকেটসহ আপোনাৰ প্ৰিয় সমল ষ্ট্ৰীমিং আৰম্ভ কৰক।

উল্লেখ্য, Jio  ব্যৱহাৰকাৰীসকলে তেওঁলোকৰ ৩ মাহৰ ডিজনী+ হটষ্টাৰ ম'বাইল ছাবস্ক্ৰিপশ্বন উপভোগ কৰিবলৈ এটা এক্টিভ প্লেনত থাকিব লাগিব। প্ৰযোজ্য ৰিচাৰ্জ ক্ৰয়ৰ তাৰিখত বাৰ্ষিক সদস্যতা আৰম্ভ হ'ব।
Published by:Gautam Barman
First published:

শেহতীয়া বাতৰি