• Home
  • »
  • News
  • »
  • business
  • »
  • Offer: সুখবৰ ! Indigo বিমানেৰে মাত্ৰ ৯১৫ টকাত কৰক যাত্ৰা ! অসমৰ গুৱাহাটী, শিলচৰ, ডিব্ৰুগড়ৰ পৰা যাত্ৰা কৰিলে লাভ কৰিব এই সুবিধা...

Offer: সুখবৰ ! Indigo বিমানেৰে মাত্ৰ ৯১৫ টকাত কৰক যাত্ৰা ! অসমৰ গুৱাহাটী, শিলচৰ, ডিব্ৰুগড়ৰ পৰা যাত্ৰা কৰিলে লাভ কৰিব এই সুবিধা...

এতিয়া আপুনি বিমানেৰে সস্তীয়াকৈ ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে। ইণ্ডিগো (Indigo)য়ে ১৫ তম বাৰ্ষিকী (15th anniversary sale)ত এক বিশেষ প্ৰস্তাৱ আগবঢ়াইছে। আপুনি ৪ আগষ্টৰ পৰা ৬ আগষ্টলৈ এই অফাৰটো লাভ কৰিব পাৰে।

এতিয়া আপুনি বিমানেৰে সস্তীয়াকৈ ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে। ইণ্ডিগো (Indigo)য়ে ১৫ তম বাৰ্ষিকী (15th anniversary sale)ত এক বিশেষ প্ৰস্তাৱ আগবঢ়াইছে। আপুনি ৪ আগষ্টৰ পৰা ৬ আগষ্টলৈ এই অফাৰটো লাভ কৰিব পাৰে।

এতিয়া আপুনি বিমানেৰে সস্তীয়াকৈ ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে। ইণ্ডিগো (Indigo)য়ে ১৫ তম বাৰ্ষিকী (15th anniversary sale)ত এক বিশেষ প্ৰস্তাৱ আগবঢ়াইছে। আপুনি ৪ আগষ্টৰ পৰা ৬ আগষ্টলৈ এই অফাৰটো লাভ কৰিব পাৰে।

  • Share this:
আপোনাৰ বাবে ভাল খবৰ যদি আপুনি বিমানেৰে কৰবালৈ ভ্ৰমণ(travel) কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে (Cheap air ticket)। এতিয়া আপুনি বিমানেৰে সস্তীয়াকৈ ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে। ইণ্ডিগো (Indigo)য়ে ১৫ তম বাৰ্ষিকী (15th anniversary sale)ত এক বিশেষ প্ৰস্তাৱ আগবঢ়াইছে। আপুনি ৪ আগষ্টৰ পৰা ৬ আগষ্টলৈ এই অফাৰটো লাভ কৰিব পাৰে। কোম্পানীটোৱে ইয়াৰ ১৫ বছৰ সম্পূৰ্ণ কৰিছে। সেইবাবে এই সুবিধা আগবঢ়াইছে।

ইণ্ডিগোৱে ইয়াৰ বিষয়ে টুইট কৰিছিল। কোম্পানীটোৱে এটা টুইটত লিখিছিল যে এই অফাৰৰ অধীনত আপুনি মাত্ৰ ৯১৫ টকাত বিমানেৰে ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে। যাত্ৰীসকলে ১ ছেপ্টেম্বৰ, ২০২১ আৰু ২৬ মাৰ্চ, ২০২২-ৰ ভিতৰত ঘৰুৱা আৰু আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় ভ্ৰমণৰ বাবে এই প্ৰস্তাৱটো লাভ কৰিব পাৰে।

HSBC কাৰ্ডত অতিৰিক্ত ৰেহাই উপলব্ধ হ'ব
এই অফাৰত গ্ৰাহকসকলে HSBC Credit Cardত অতিৰিক্ত ৰেহাই পাব। গ্ৰাহকসকলে ৫% অতিৰিক্ত কেছ বেক অফাৰ পাব যি নিম্নতম ৩ হাজাৰ টকাৰ লেনদেনত উপলব্ধ হ'ব আৰু কেছবেক ৭৫০ টকালৈকে হ'ব।

ফাষ্ট ফৰৱাৰ্ড সুবিধাও উপলব্ধ হ'ব
এই অফাৰৰ সৈতে, ফাষ্ট ফৰৱাৰ্ড  6E Flex, 6E Bagportৰ দৰে সুবিধা কেৱল ৩১৫ টকাৰ অতিৰিক্ত পৰিশোধত উপলব্ধ হ'ব। ইয়াৰ উপৰিও, ৩১৫ টকাৰ অতিৰিক্ত পৰিশোধৰ ওপৰত গাড়ী ভাড়াৰ সুবিধাও উপলব্ধ হ'ব।

এই ৬৩ খন চহৰৰ পৰা ভ্ৰমণ কৰিব পাৰিব
আপোনাক কওঁ যে যাত্ৰী আগৰতলা, আগ্ৰা, আহমেদাবাদ, আইজল, অমৃতসৰ, ঔৰঙ্গাবাদ, বাগডোগৰা, বাংগালোৰ, বেলগাম, ভূপাল, ভুৱনেশ্বৰ, চণ্ডিগড়, চেন্নাই, কইম্বাটুৰ, ডেৰাডুন, দিল্লী, ডিব্ৰুগড়, ডিমাপুৰ, গয়া, গোৱা, গোৰখপুৰ, গুৱাহাটী, হুৱালী, হায়দৰাবাদ, ইম্ফল, ইন্দোৰ, জয়পুৰ, জম্মু, যোধপুৰ, যোধপুৰ, কান্নুৰ, কোচি, কোলাপুৰ, কলকাতা, কোজিকোড়া, লেহ, লক্ষ্ণৌ, মাদুৰাই, মাংগালোৰ, মুম্বাই, মহীশূৰ, নাগপুৰ, পাটনা, পোৰ্ট ব্লেয়াৰ, প্ৰয়াগৰাজ, পুনে, ৰায়পুৰ, ৰাজালুন্দ্ৰি, ৰাজালং, ৰাঞ্চিলং, চুলং, চৌহদী, জম্মু, যোধপুৰ, কোচি, কোলাপুৰ, কোজিকোড়া, লেহ, মাদুৰাই, মহীশূৰ, নাগপুৰ, পাটনা, পোৰ্ট ব্লেয়াৰ, প্ৰয়াগৰাজ, পুনে, ৰায়পুৰ, ৰাজাহিল, ৰাজাহিল, শিলচৰ, শ্ৰীনগৰ, চুৰাট, ত্ৰিকুৰাপল্লী, তিৰুপতি, ত্ৰিবান্দ্ৰম, তুতিকোৰিন, উদয়পুৰ, বদোদৰা, বাৰাণসী, বিজয়ৱাড়া আৰু বিশাখাপত্তনমৰ পৰা টিকট বুক কৰিব পাৰে।
Published by:Kokil Sarma
First published: