• Home
  • »
  • News
  • »
  • business
  • »
  • CNG PNG prices: চিএনজি, পিএনজিৰ মূল্য হ্ৰাস, ভেট ১০% হ্ৰাস হ'ল ! কিমান দাম কমিল জানক ...

CNG PNG prices: চিএনজি, পিএনজিৰ মূল্য হ্ৰাস, ভেট ১০% হ্ৰাস হ'ল ! কিমান দাম কমিল জানক ...

১৭ অক্টোবৰত, গুজৰাট চৰকাৰে চিএনজি আৰু পিএনজিৰ ওপৰত মূল্য-সংযোজন কৰ (ভেট) হ্ৰাস কৰাৰ কথা ঘোষণা কৰে। mypetrolprice.com মতে, আহমেদাবাদত আজি গড় চিএনজি মূল্য হৈছে ৮৩.৯ টকা, গান্ধীনগৰত ৮২.১৬ টকা আৰু বদোদৰাত ৮১.১৫ টকা।

১৭ অক্টোবৰত, গুজৰাট চৰকাৰে চিএনজি আৰু পিএনজিৰ ওপৰত মূল্য-সংযোজন কৰ (ভেট) হ্ৰাস কৰাৰ কথা ঘোষণা কৰে। mypetrolprice.com মতে, আহমেদাবাদত আজি গড় চিএনজি মূল্য হৈছে ৮৩.৯ টকা, গান্ধীনগৰত ৮২.১৬ টকা আৰু বদোদৰাত ৮১.১৫ টকা।

১৭ অক্টোবৰত, গুজৰাট চৰকাৰে চিএনজি আৰু পিএনজিৰ ওপৰত মূল্য-সংযোজন কৰ (ভেট) হ্ৰাস কৰাৰ কথা ঘোষণা কৰে। mypetrolprice.com মতে, আহমেদাবাদত আজি গড় চিএনজি মূল্য হৈছে ৮৩.৯ টকা, গান্ধীনগৰত ৮২.১৬ টকা আৰু বদোদৰাত ৮১.১৫ টকা।

  • Share this:
১৭ অক্টোবৰত, গুজৰাট চৰকাৰে চিএনজি আৰু পিএনজিৰ ওপৰত মূল্য-সংযোজন কৰ (ভেট) হ্ৰাস কৰাৰ কথা ঘোষণা কৰে। mypetrolprice.com মতে, আহমেদাবাদত আজি গড় চিএনজি মূল্য হৈছে ৮৩.৯ টকা, গান্ধীনগৰত ৮২.১৬ টকা আৰু বদোদৰাত ৮১.১৫ টকা।

চি.এন.জি.-ৰ ওপৰত ভেট হ্ৰাস কৰি, গ্ৰাহকসকলে প্ৰতি কিলোগ্ৰামত ৬ ৰ পৰা ৭ টকাৰ সুবিধা লাভ কৰিব, আনহাতে পি.এন.জি.-ৰ গ্ৰাহকসকলে প্ৰতি কিলোগ্ৰামত ৫ ৰ পৰা ৬ টকাৰ সুবিধা লাভ কৰিব। এই বছৰৰ শেষৰ ফালে গুজৰাটৰ বিধানসভা নিৰ্বাচনৰ আগতে এই সিদ্ধান্তটো আহিছে। নিৰ্বাচন আয়োগে ইতিমধ্যে হিমাচল প্ৰদেশ নিৰ্বাচনৰ তাৰিখ ঘোষণা কৰিছে আৰু গুজৰাট নিৰ্বাচনৰ তাৰিখো শীঘ্ৰেই ঘোষণা কৰা হ'ব।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি