• Home
  • »
  • News
  • »
  • business
  • »
  • Flipkart আৰু Amazon Republic Sale: মোবাইলত ৪০% ৰেহাই, ইলেক্ট্ৰনিক্স সামগ্ৰীৰ ওপৰত ৭০% ৰেহাই ! পাঁচ দিনৰ বাবে বিশেষ অফাৰ, সবিশেষ জানক ...

Flipkart আৰু Amazon Republic Sale: মোবাইলত ৪০% ৰেহাই, ইলেক্ট্ৰনিক্স সামগ্ৰীৰ ওপৰত ৭০% ৰেহাই ! পাঁচ দিনৰ বাবে বিশেষ অফাৰ, সবিশেষ জানক ...

Flipkart আৰু Amazonএ ৰিপাব্লিক চেল ঘোষণা কৰিছে। আমাজনে বিক্ৰীৰ নাম গ্ৰেট ৰিপাব্লিক ডেজ চেল ৰাখিছে যি ১৭ জানুৱাৰীৰ পৰা ২০ জানুৱাৰীলৈ চলিব।

Flipkart আৰু Amazonএ ৰিপাব্লিক চেল ঘোষণা কৰিছে। আমাজনে বিক্ৰীৰ নাম গ্ৰেট ৰিপাব্লিক ডেজ চেল ৰাখিছে যি ১৭ জানুৱাৰীৰ পৰা ২০ জানুৱাৰীলৈ চলিব।

Flipkart আৰু Amazonএ ৰিপাব্লিক চেল ঘোষণা কৰিছে। আমাজনে বিক্ৰীৰ নাম গ্ৰেট ৰিপাব্লিক ডেজ চেল ৰাখিছে যি ১৭ জানুৱাৰীৰ পৰা ২০ জানুৱাৰীলৈ চলিব।

  • Share this:
Flipkart আৰু Amazonএ ৰিপাব্লিক চেল ঘোষণা কৰিছে। আমাজনে বিক্ৰীৰ নাম গ্ৰেট ৰিপাব্লিক ডেজ চেল ৰাখিছে যি ১৭ জানুৱাৰীৰ পৰা ২০ জানুৱাৰীলৈ চলিব। অৱশ্যে, প্ৰাইম মেম্বাৰসকলে ১৬ জানুৱাৰীৰ পৰা ইয়াৰ লাভ প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ সক্ষম হ'ব। ফ্লিপকাৰ্ট বিক্ৰীক বিগ চেভিং ডেজ চেল নাম দিয়া হৈছে যি ১৭ জানুৱাৰীৰ পৰা আৰম্ভ হ'ব। কিন্তু ফ্লিপকাৰ্টৰ বিক্ৰী ২২ জানুৱাৰীত সমাপ্ত হ'ব। ফ্লিপকাৰ্ট প্লাছৰ সদস্যসকলৰ বাবে এই বিক্ৰী ১৬ জানুৱাৰীৰ পৰা আৰম্ভ হ'ব।

ফ্লিপকাৰ্টত উপলব্ধ অফাৰ আৰু ৰেহাই
ফ্লিপকাৰ্ট ডাঙৰ সঞ্চয় দিনৰ বিক্ৰীৰ সময়ত, ক্ৰেতাসকলক আইচিআইচিআই বেঙ্কৰ ক্ৰেডিট আৰু ডেবিট কাৰ্ডত তাৎক্ষণিক ৰেহাই দিয়া হ'ব। ফ্লিপকাৰ্টে এতিয়াও স্মাৰ্টফোনত নিৰ্দিষ্ট চুক্তিটো প্ৰকাশ কৰিবলৈ বাকী আছে।



অৱশ্যে, পোকো, এপল, ৰিয়েলমি, চেমচাং আৰু অন্যান্য ব্ৰেণ্ডৰ স্মাৰ্টফোনত বাম্পাৰ ৰেহাই আগবঢ়োৱা হ'ব। ইয়াৰ উপৰিও, ইলেক্ট্ৰনিক্স সামগ্ৰীৰ ওপৰত ৮০% লৈকে ৰেহাই, স্মাৰ্টৱাচ, ফিটনেছ বেণ্ড আৰু লেপটপত ৪০% ৰেহাইৰ ওপৰত ৬০% ৰেহাই আগবঢ়োৱা হ'ব।

আমাজনত উপলব্ধ অফাৰ আৰু ৰেহাই
আমাজনৰ 'গ্ৰেট ৰিপাব্লিক ডে চেল'-এ ৱানপ্লাছ, জিয়ওমি, চেমচাং, আইকেইউ, এপল' আদিৰ দৰে শীৰ্ষ ব্ৰেণ্ডৰ মোবাইল আৰু আনুষঙ্গিক সামগ্ৰীৰ ওপৰত ৪০% লৈকে ৰেহাই আগবঢ়াইছে। যিসকলে টিভি ক্ৰয় কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰিছে তেওঁলোকে এতিয়া ৰেডমি, ৱানপ্লাছ, চোনী, চেমচাং, এমআইৰ দৰে শীৰ্ষ ব্ৰেণ্ডত ৬০% লৈকে ৰেহাই পাব। ইলেক্ট্ৰনিক্স আৰু আনুষঙ্গিক সামগ্ৰীৰ ক্ষেত্ৰত ইণ্টেল, এইচপি, বোট, লেনোভো, আছুছ, ডেল, চেমচাং, এলজি, চনীৰ দৰে ব্ৰেণ্ডবোৰে ৭০% লৈকে ৰেহাই পাব।

বিক্ৰীটোৱে ভিডিঅ' গেমবোৰত ৫৫% লৈকে ৰেহাই প্ৰদান কৰিব, আনহাতে ফায়াৰ টিভি ডিভাইচটোত ৪৮% ৰেহাই প্ৰদান কৰিব। ইকো স্মাৰ্ট স্পীকাৰৰ কথা ক'লে, ই ৫০% লৈকে ৰেহাই পাব। কিণ্ডল ৰিডাৰে ৩,৪০০ টকালৈকে ৰেহাই পাব। বিক্ৰীৰ সময়ত এমাজনে এছ.বি.আই. ক্ৰেডিট কাৰ্ডত ১০% তাৎক্ষণিক ৰেহাই আগবঢ়াব।

এই বিক্ৰীত প্ৰথমবাৰৰ বাবে বহুতো নতুনকৈ মুকলি কৰা স্মাৰ্টফোনো প্ৰৱৰ্তন কৰা হ'ব। ইয়াত অন্তৰ্ভুক্ত আছে ৱানপ্লাছ 9আৰটি, চেমচাং গ্যালাক্সি এছ21 এফই 5জি, ৰেডমি নোট 11টি 5জি আৰু জিয়াওমি 11টি প্ৰ'5জি ৰ দৰে স্মাৰ্টফোন।

এই বিক্ৰীত স্মাৰ্ট টিভি, স্মাৰ্টৱাচ, ইয়াৰবাড আৰু অন্যান্য সামগ্ৰীও সস্তাত বিক্ৰী কৰা হ'ব। আপুনি এক্সচেঞ্জ আৰু বেংক অফাৰো লাভ কৰিব।
Published by:Kokil Sarma
First published: