• Home
  • »
  • News
  • »
  • business
  • »
  • Flipkart ৰ Big Diwali Sale কাইলৈৰ পৰা আৰম্ভ হ'ব ! ৰেহাই মূল্যত পাব মোবাইল ফোনকে ধৰি কেতবোৰ সামগ্ৰী...

Flipkart ৰ Big Diwali Sale কাইলৈৰ পৰা আৰম্ভ হ'ব ! ৰেহাই মূল্যত পাব মোবাইল ফোনকে ধৰি কেতবোৰ সামগ্ৰী...

অনলাইন শ্বপিং প্লেটফৰ্ম ফ্লিপকাৰ্ট (Flipkart) তেতিয়া এটা ডাঙৰ দেৱালী বিক্ৰী লৈ আহি আছে। ফ্লিপকাৰ্টৰ বিগ দেৱালী বিক্ৰী ২৮ অক্টোবৰ, ২০২১-ৰ পৰা আৰম্ভ হ'ব আৰু ৩ নৱেম্বৰলৈকে চলিব।

অনলাইন শ্বপিং প্লেটফৰ্ম ফ্লিপকাৰ্ট (Flipkart) তেতিয়া এটা ডাঙৰ দেৱালী বিক্ৰী লৈ আহি আছে। ফ্লিপকাৰ্টৰ বিগ দেৱালী বিক্ৰী ২৮ অক্টোবৰ, ২০২১-ৰ পৰা আৰম্ভ হ'ব আৰু ৩ নৱেম্বৰলৈকে চলিব।

অনলাইন শ্বপিং প্লেটফৰ্ম ফ্লিপকাৰ্ট (Flipkart) তেতিয়া এটা ডাঙৰ দেৱালী বিক্ৰী লৈ আহি আছে। ফ্লিপকাৰ্টৰ বিগ দেৱালী বিক্ৰী ২৮ অক্টোবৰ, ২০২১-ৰ পৰা আৰম্ভ হ'ব আৰু ৩ নৱেম্বৰলৈকে চলিব।

  • Share this:
অনলাইন শ্বপিং প্লেটফৰ্ম ফ্লিপকাৰ্টে (Flipkart) এক ডাঙৰ দিপাৱলী অফাৰ লৈ আহি আছে। ফ্লিপকাৰ্টৰ বিগ দেৱালী বিক্ৰী ২৮ অক্টোবৰ, ২০২১-ৰ পৰা আৰম্ভ হ'ব আৰু ৩ নৱেম্বৰলৈকে চলিব। এইটোও বুজিব পাৰি যে বিক্ৰীটো কাইলৈ ২৭ অক্টোবৰৰ নিশা ১২ বজাত আৰম্ভ হ'ব, আৰু ৩ নৱেম্বৰৰ নিশা ১২ বজালৈকে চলিব। ফ্লিপকাৰ্টে আগতে ১৭ অক্টোবৰত বিগ বিলিয়ন চেলৰ আয়োজন কৰিছিল। এতিয়া, দেৱালীৰ আগতে, ফ্লিপকাৰ্ট প্লাছৰ সদস্যসকলে ২৭ অক্টোবৰৰ পৰা বজাৰ কৰিবলৈ প্ৰৱেশাধিকাৰ পাব, আগদিনা, অৰ্থাৎ তেওঁলোকে আজি ৰাতি ১২ বজাৰ পৰা বজাৰ আৰম্ভ কৰিব পাৰে।

এছ.বি.আই. কাৰ্ডত ১০% ৰেহাই
ফ্লিপকাৰ্ট দেৱালী বিক্ৰীয়ে মোবাইল, টিভি বিক্ৰীত বহুতো ৰেহাই আৰু ইএমআই বিকল্প লাভ কৰিবলৈ গৈ আছে। গ্ৰাহকসকলে এছ.বি.আই. কাৰ্ডত (SBI Cards) 10% ৰেহাই লাভ কৰিছে। ফ্লিপকাৰ্টে এই বিক্ৰীত স্মাৰ্টফোনত ৮০ শতাংশলৈকে শক্তিশালী ৰেহাই আগবঢ়াইছে। ই শ্বাওমি, এপল (Apple) আৰু ৰিয়েলমি (Realme)ৰ দৰে কোম্পানীৰ মোবাইলত ডাঙৰ অফাৰ আগবঢ়ায়।
Published by:Kokil Sarma
First published: