உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • business
    • »
    • Amazon Prime Membership: কাইলৈৰ পৰা ব্যয়বহুল হোৱাৰ পৰিকল্পনা আমাজন প্ৰাইমৰ, আজি কম মূল্যত সদস্যপদ লোৱাৰ অন্তিম দিন...

    Amazon Prime Membership: কাইলৈৰ পৰা ব্যয়বহুল হোৱাৰ পৰিকল্পনা আমাজন প্ৰাইমৰ, আজি কম মূল্যত সদস্যপদ লোৱাৰ অন্তিম দিন...

    আমাজন প্ৰাইম মেম্বাৰশ্বিপৰ (Amazon Prime Membership) মূল্য ৫০% লৈকে বৃদ্ধি হ'ব। প্ৰকাশ পাইছে যে ভাৰতত নতুন আৰু পুৰণি সদস্যসকলে ১৪ ডিচেম্বৰৰ পৰা সদস্যপদৰ বাবে এক নতুন মূল্য দেখিব।

    আমাজন প্ৰাইম মেম্বাৰশ্বিপৰ (Amazon Prime Membership) মূল্য ৫০% লৈকে বৃদ্ধি হ'ব। প্ৰকাশ পাইছে যে ভাৰতত নতুন আৰু পুৰণি সদস্যসকলে ১৪ ডিচেম্বৰৰ পৰা সদস্যপদৰ বাবে এক নতুন মূল্য দেখিব।

    আমাজন প্ৰাইম মেম্বাৰশ্বিপৰ (Amazon Prime Membership) মূল্য ৫০% লৈকে বৃদ্ধি হ'ব। প্ৰকাশ পাইছে যে ভাৰতত নতুন আৰু পুৰণি সদস্যসকলে ১৪ ডিচেম্বৰৰ পৰা সদস্যপদৰ বাবে এক নতুন মূল্য দেখিব।

    • Share this:
    আমাজন প্ৰাইম মেম্বাৰশ্বিপৰ (Amazon Prime Membership) মূল্য ৫০% লৈকে বৃদ্ধি হ'ব। প্ৰকাশ পাইছে যে ভাৰতত নতুন আৰু পুৰণি সদস্যসকলে ১৪ ডিচেম্বৰৰ পৰা সদস্যপদৰ বাবে এক নতুন মূল্য দেখিব। ইয়াৰ অৰ্থ হৈছে যে অন্তিম দিনটোত ব্যৱহাৰকাৰীৰ সদস্যপদ ১২৯, ৩২৯ টকা আৰু ৯৯৯ টকা ১৩ ডিচেম্বৰলৈকে আছে।

    Business News in Assamese

    নতুন আপডেটৰ পিছত, আমাজন প্ৰাইম মেম্বাৰশ্বিপৰ ৯৯৯ টকাৰ প্লেন হ'ব ১৪৯৯ টকা, যাৰ বৈধতা ১২ মাহ। ৩২৯ টকাৰ ত্ৰৈমাসিক আঁচনিৰ মূল্য হ'ব ৪৫৯ টকা আৰু ১২৯ টকাৰ মাহিলী আঁচনিৰ মূল্য হ'ব ১৭৯ টকা। প্ৰতিবেদনঅনুসৰি, নতুন মূল্য ১৩ ডিচেম্বৰৰ পৰা আৰম্ভ হ'ব।

    Disney+ Hotstarএ মূল্য বৃদ্ধি কৰিছে
    শেহতীয়াকৈ, Disney+ Hotstarএ নতুন আঁচনি প্ৰৱৰ্তন কৰিছে, যাৰ ফলত প্ৰিপেইড আঁচনি প্ৰভাৱিত হৈছে। Disney+ Hotstarৰ বাবে নতুন পৰিকল্পনা এতিয়া ৪৯৯ টকাত আৰম্ভ হৈছে। ষ্ট্ৰীমিং এপটোৱে ৩৯৯ টকাৰ পৰা আৰম্ভ হোৱা ডিজনী+ হটষ্টাৰ পৰিকল্পনা বাতিল কৰিছে। নেটফ্লিক্সৰ আটাইতকৈ মৌলিক সদস্যপদৰ মূল্য ২০০ টকা, আৰু বাৰ্ষিক সদস্যতা ২ হাজাৰ টকাতকৈ অধিক।

    Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese
    Published by:Kokil Sarma
    First published: