• Home
  • »
  • News
  • »
  • business
  • »
  • ১৩ ডিচেম্বৰৰ পূৰ্বেই লওক মেম্বাৰশ্বিপ ! Amazon Prime Membershipৰ বাবে ৫০ % অধিক ধন পৰিশোধ কৰিব লাগিব, নতুন তালিকা চাওক...

১৩ ডিচেম্বৰৰ পূৰ্বেই লওক মেম্বাৰশ্বিপ ! Amazon Prime Membershipৰ বাবে ৫০ % অধিক ধন পৰিশোধ কৰিব লাগিব, নতুন তালিকা চাওক...

আমাজন প্ৰাইম মেম্বাৰশ্বিপৰ (Amazon Prime Membership) মূল্য ৫০% লৈকে বৃদ্ধি হ'ব। বৰ্তমান, কোম্পানীটোৱে নতুন মূল্য কেতিয়া কাৰ্যকৰী হ'ব সেয়া জনোৱা নাই।

আমাজন প্ৰাইম মেম্বাৰশ্বিপৰ (Amazon Prime Membership) মূল্য ৫০% লৈকে বৃদ্ধি হ'ব। বৰ্তমান, কোম্পানীটোৱে নতুন মূল্য কেতিয়া কাৰ্যকৰী হ'ব সেয়া জনোৱা নাই।

আমাজন প্ৰাইম মেম্বাৰশ্বিপৰ (Amazon Prime Membership) মূল্য ৫০% লৈকে বৃদ্ধি হ'ব। বৰ্তমান, কোম্পানীটোৱে নতুন মূল্য কেতিয়া কাৰ্যকৰী হ'ব সেয়া জনোৱা নাই।

  • Share this:
আমাজন প্ৰাইম মেম্বাৰশ্বিপৰ (Amazon Prime Membership) মূল্য ৫০% লৈকে বৃদ্ধি হ'ব। বৰ্তমান, কোম্পানীটোৱে নতুন মূল্য কেতিয়া কাৰ্যকৰী হ'ব সেয়া জনোৱা নাই, কিন্তু দেশী ডাইমৰ এক আলোচনাৰ পিছত প্ৰকাশ পাইছে যে ভাৰতত নতুন আৰু পুৰণি সদস্যসকলে ১৪ ডিচেম্বৰৰ পৰা সদস্যপদৰ বাবে এক নতুন মূল্য দেখিব। ইয়াৰ অৰ্থ হৈছে যে অন্তিম দিনটোত ব্যৱহাৰকাৰীৰ সদস্যপদ ১২৯, ৩২৯ টকা আৰু ৯৯৯ টকা ১৩ ডিচেম্বৰলৈকে আছে।

Business News in Assamese

নতুন আপডেটৰ পিছত, আমাজন প্ৰাইম মেম্বাৰশ্বিপৰ ৯৯৯ টকাৰ প্লেন হ'ব ১৪৯৯ টকা, যাৰ বৈধতা ১২ মাহ। ৩২৯ টকাৰ ত্ৰৈমাসিক আঁচনিৰ মূল্য হ'ব ৪৫৯ টকা আৰু ১২৯ টকাৰ মাহিলী আঁচনিৰ মূল্য হ'ব ১৭৯ টকা। প্ৰতিবেদনঅনুসৰি, নতুন মূল্য ১৩ ডিচেম্বৰৰ পৰা আৰম্ভ হ'ব।

Latest News in Assamese
Published by:Kokil Sarma
First published: