• Home
  • »
  • News
  • »
  • business
  • »
  • Amazonএ ৫০ খন চহৰত 'একে দিনৰ ডেলিভাৰী' সেৱা ঘোষণা কৰিছে, চাৰি ঘণ্টাৰ ভিতৰত উপলব্ধ হ'ব ডেলিভাৰী ...

Amazonএ ৫০ খন চহৰত 'একে দিনৰ ডেলিভাৰী' সেৱা ঘোষণা কৰিছে, চাৰি ঘণ্টাৰ ভিতৰত উপলব্ধ হ'ব ডেলিভাৰী ...

কোম্পানীটোৱে ভাৰতৰ ৫০ খন চহৰত ইয়াৰ 'একে দিনৰ ডেলিভাৰী' সেৱা আৰম্ভ কৰাৰ কথা ঘোষণা কৰিছে। এই সেৱাৰ অধীনত চহৰসমূহৰ প্ৰাইম সদস্যসকলক মাত্ৰ চাৰি ঘণ্টাৰ ভিতৰত সামগ্ৰী বিতৰণ কৰা হ'ব।

কোম্পানীটোৱে ভাৰতৰ ৫০ খন চহৰত ইয়াৰ 'একে দিনৰ ডেলিভাৰী' সেৱা আৰম্ভ কৰাৰ কথা ঘোষণা কৰিছে। এই সেৱাৰ অধীনত চহৰসমূহৰ প্ৰাইম সদস্যসকলক মাত্ৰ চাৰি ঘণ্টাৰ ভিতৰত সামগ্ৰী বিতৰণ কৰা হ'ব।

কোম্পানীটোৱে ভাৰতৰ ৫০ খন চহৰত ইয়াৰ 'একে দিনৰ ডেলিভাৰী' সেৱা আৰম্ভ কৰাৰ কথা ঘোষণা কৰিছে। এই সেৱাৰ অধীনত চহৰসমূহৰ প্ৰাইম সদস্যসকলক মাত্ৰ চাৰি ঘণ্টাৰ ভিতৰত সামগ্ৰী বিতৰণ কৰা হ'ব।

  • Share this:
বাৰ্ষিক Great Indian Festival Sale অনলাইন শ্বপিং প্লেটফৰ্ম আমাজনত আৰম্ভ হৈছে। বিক্ৰীত, স্মাৰ্টফোন, লেপটপ, স্মাৰ্টৱাচ, টিভি আৰু অন্যান্য ইলেক্ট্ৰনিক সামগ্ৰীত উৎকৃষ্ট অফাৰ উপলব্ধ। ইফালে, কোম্পানীটোৱে ভাৰতৰ ৫০ খন চহৰত ইয়াৰ 'একে দিনৰ ডেলিভাৰী' সেৱা আৰম্ভ কৰাৰ কথা ঘোষণা কৰিছে। এই সেৱাৰ অধীনত চহৰসমূহৰ প্ৰাইম সদস্যসকলক মাত্ৰ চাৰি ঘণ্টাৰ ভিতৰত সামগ্ৰী বিতৰণ কৰা হ'ব।

প্ৰতিবেদন অনুসৰি, আমাজনে চাৰি ঘণ্টাৰ ভিতৰত গ্ৰাহকসকলক উপভোক্তা ইলেক্ট্ৰনিকছ, কিতাপ, পুতলা, বিলাসিতা, ক্ৰীড়া, ভিডিঅ' গেম আৰু ব্যক্তিগত যত্নৰ দৰে সামগ্ৰী প্ৰদান কৰিব। তাৎপৰ্যপূৰ্ণভাৱে, কোম্পানীটোৱে যোৱা বছৰ এই সেৱা আৰম্ভ কৰিছিল। সেই সময়ত, কোম্পানীটোৱে ১৪ খন চহৰত এই সুবিধা আগবঢ়াইছিল। অৱশ্যে, এতিয়া এই সেৱা সমগ্ৰ দেশৰ ৫০ খন চহৰত উপলব্ধ হ'ব।

প্ৰাইম সদস্যসকলে সেৱা লাভ কৰিব
এই সেৱা আৰম্ভ হোৱাৰ লগে লগে চুৰাট, মহীশূৰ, মাংগালোৰ, ভূপাল, নাছিক, নেল্লোৰ, অনন্তপুৰ, ৱাৰাংগল, গাজিয়াবাদ, ফৰিদাবাদ আৰু পাটনাৰ দৰে চহৰত বাস কৰা গ্ৰাহকসকলে তেওঁলোকৰ সামগ্ৰী প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ আৰু বেছি সময় অপেক্ষা কৰিব নালাগিব। উল্লেখনীয় যে আমাজনৰ এই নতুন সেৱা কেৱল আমাজন প্ৰাইম চাবস্ক্ৰিপশ্বন থকা গ্ৰাহকৰ বাবে উপলব্ধ। তেওঁলোকৰ সামগ্ৰী আগৰ দৰে বাকী গ্ৰাহকসকলক বিতৰণ কৰা হ'ব।

কোনো অতিৰিক্ত পৰিশোধ নাই
এই সেৱাৰ বিশেষ কথাটো হ'ল ইয়াৰ বাবে প্ৰাইম চাবস্ক্ৰিপশ্বন লোৱা গ্ৰাহকসকলে কোনো অতিৰিক্ত পৰিশোধ কৰিব নালাগিব। এই সেৱাটো সম্পূৰ্ণ বিনামূলীয়া। প্ৰাইম চাবস্ক্ৰিপশ্বন থকা গ্ৰাহকসকলৰ ওচৰত ইতিমধ্যে বিনামূলীয়া এদিনীয়া ডেলিভাৰীৰ বিকল্প আছে। ইয়াৰ অধীনত, কোম্পানীয়ে এদিনত ইয়াৰ প্ৰাইম সদস্যসকলক সামগ্ৰীটো প্ৰদান কৰে।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি