உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • business
    • »
    • Airtel Recharge Plan: অধিক ইণ্টাৰনেট ব্যৱহাৰ কৰাসকলৰ বাবে বিশেষ প্লেন ! লগতে পাব Amazon Prime চাবস্ক্ৰিপশ্বন ...

    Airtel Recharge Plan: অধিক ইণ্টাৰনেট ব্যৱহাৰ কৰাসকলৰ বাবে বিশেষ প্লেন ! লগতে পাব Amazon Prime চাবস্ক্ৰিপশ্বন ...

    টেলিকম কোম্পানী এয়াৰটেলে (Airtel) ব্যৱহাৰকাৰীসকলক অধিক প্ৰিপেইড প্লেন আগবঢ়াইছে। সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ দৈনিক তথ্যৰ সৈতে কোম্পানীৰ পৰ্টফলিঅ'ত বহুতো পৰিকল্পনা আছে।

    টেলিকম কোম্পানী এয়াৰটেলে (Airtel) ব্যৱহাৰকাৰীসকলক অধিক প্ৰিপেইড প্লেন আগবঢ়াইছে। সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ দৈনিক তথ্যৰ সৈতে কোম্পানীৰ পৰ্টফলিঅ'ত বহুতো পৰিকল্পনা আছে।

    টেলিকম কোম্পানী এয়াৰটেলে (Airtel) ব্যৱহাৰকাৰীসকলক অধিক প্ৰিপেইড প্লেন আগবঢ়াইছে। সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ দৈনিক তথ্যৰ সৈতে কোম্পানীৰ পৰ্টফলিঅ'ত বহুতো পৰিকল্পনা আছে।

    • Share this:
    টেলিকম কোম্পানী এয়াৰটেলে (Airtel) ব্যৱহাৰকাৰীসকলক অধিক প্ৰিপেইড প্লেন আগবঢ়াইছে। সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ দৈনিক তথ্যৰ সৈতে কোম্পানীৰ পৰ্টফলিঅ'ত বহুতো পৰিকল্পনা আছে। এনে পৰিস্থিতিত, যদি আপুনি সেই ব্যৱহাৰকাৰীসকলৰ মাজৰ এজন, যাক প্ৰতিদিনে যথেষ্ট ডাটাৰ প্ৰয়োজন হয়, তেনেহ'লে এয়াৰটেলে আপোনাক কিছুমান সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ ৰিচাৰ্জ আঁচনি প্ৰদান কৰিছে। এই আঁচনিবোৰত, আপুনি দৈনিক ৩ জিবি ডাটাৰ উপৰিও বিনামূলীয়া কলিং, আমাজন প্ৰাইম ভিডিঅ' আৰু ডিজনী+ হটষ্টাৰ বিনামূলীয়া সদস্যতা লাভ কৰিব।

    এয়াৰটেলৰ ৫৯৯ টকাৰ প্লেন
    যদি আপোনাক দৈনিক অধিক ডাটাৰ প্ৰয়োজন হয়, তেন্তে এই আঁচনিখন আপোনাৰ বাবে সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ। এই আঁচনিত, আপুনি ইণ্টাৰনেট ব্যৱহাৰ কৰিবলৈ প্ৰতিদিনে ৩ জিবি ডাটা প্ৰাপ্ত কৰিব। ২৮ দিনৰ বৈধতাৰ সৈতে আহি, এই আঁচনিখনে সমগ্ৰ দেশৰ সকলো নেটৱৰ্কৰ বাবে সীমাহীন কলিং লাভ কৰে। প্ৰতিদিনে ১০০ টা বিনামূলীয়া এছএমএছ প্ৰদান কৰা এই আঁচনিৰ সুবিধাটো হ'ল যে আপুনি ৩০ দিনৰ বাবে ডিজনী+ হটষ্টাৰ আৰু আমাজন প্ৰাইম ভিডিঅ'ৰ বিনামূলীয়া ট্ৰায়েল পাব।

    এয়াৰটেলৰ ৬৯৯ টকাৰ প্লেন
    এয়াৰটেলৰ এই আঁচনিখন ৫৬ দিনৰ বৈধতাৰ সৈতে আহিছে। এই আঁচনিত, আপুনি প্ৰতিদিনে ৩জিবি ডাটা প্ৰাপ্ত কৰিব। আঁচনিখনত, কোম্পানীটোৱে সমগ্ৰ দেশৰ সকলো নেটৱৰ্কৰ বাবে সীমাহীন কলিং আৰু দৈনিক ১০০ টা বিনামূলীয়া প্ৰদান কৰিছে। এয়াৰটেলৰ এই পৰিকল্পনাটো বহুতো অতিৰিক্ত লাভালাভৰ সৈতে আহিছে। ইয়াত, আপুনি উইংক মিউজিকৰ বিনামূলীয়া সদস্যতাৰ সৈতে ৫৬ দিনৰ বাবে আমাজন প্ৰাইমৰ সদস্যপদো লাভ কৰিব।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: