• Home
  • »
  • News
  • »
  • bengaluru
  • »
  • Free Air Travel: Go First এয়াৰলাইনে দিছে 'বিনামূলীয়া আসন আৰু বিনামূলীয়া আহাৰ'ৰ সুবিধা ! সবিশেষ জানি লওক ...

Free Air Travel: Go First এয়াৰলাইনে দিছে 'বিনামূলীয়া আসন আৰু বিনামূলীয়া আহাৰ'ৰ সুবিধা ! সবিশেষ জানি লওক ...

ব্যক্তিগত এয়াৰলাইন গফাৰ্ষ্টে (GoFirst) বেংগালুৰুৰ পৰা নিৰ্বাচিত বিমানত 'বিনামূলীয়া আসন আৰু আহাৰ' (free seats & meals) আগবঢ়াইছে।

ব্যক্তিগত এয়াৰলাইন গফাৰ্ষ্টে (GoFirst) বেংগালুৰুৰ পৰা নিৰ্বাচিত বিমানত 'বিনামূলীয়া আসন আৰু আহাৰ' (free seats & meals) আগবঢ়াইছে।

ব্যক্তিগত এয়াৰলাইন গফাৰ্ষ্টে (GoFirst) বেংগালুৰুৰ পৰা নিৰ্বাচিত বিমানত 'বিনামূলীয়া আসন আৰু আহাৰ' (free seats & meals) আগবঢ়াইছে।

  • Share this:
বিমান খণ্ডৰ ভাল দিনবোৰ পুনৰ ঘূৰি আহিছে। আৰু মানুহে এই ভাল দিনবোৰৰ সুবিধা পাব। সকলো বোৰ স্বাভাৱিক হোৱাৰ পিছত এয়াৰলাইন কোম্পানীবোৰে পুনৰ অফাৰ আৰম্ভ কৰিছে। ব্যক্তিগত এয়াৰলাইন গফাৰ্ষ্টে (GoFirst) বেংগালুৰুৰ পৰা নিৰ্বাচিত বিমানত 'বিনামূলীয়া আসন আৰু আহাৰ' (free seats & meals) আগবঢ়াইছে। যদি আপুনি বেংগালুৰু (Bengaluru)ত বাস কৰে আৰু কৰবালৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে তেন্তে গো ফাৰ্ষ্ট এয়াৰলাইনে আপোনাৰ বাবে এটা ভাল প্ৰস্তাৱ লৈ আহিছে। বিনামূলীয়া আসন আৰু বিনামূলীয়া আহাৰৰ বিষয়ে অধিক তথ্য গফাৰ্ষ্টৰ অফিচিয়েল ৱেবছাইটৰ পৰা প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰি।

গোফাৰ্ষ্টে প্ৰস্তাৱটোৰ বিষয়ে টুইট কৰিছিল। কোম্পানীটোৱে লিখিছে- ভাল কি? এটা চমৎকাৰ ভ্ৰমণ নে বিনামূলীয়া আসন আৰু খাদ্য? ঠিক আছে, দুয়োটা! #Bengaluru পৰা নিৰ্বাচিত বিমানত আকৰ্ষণীয় অফাৰ।



গোফাৰ্ষ্ট এয়াৰলাইনে লিখিছে যে ই বেংগালুৰুৰ পৰা দেশৰ বিভিন্ন গন্তব্যস্থানলৈ উৰা যাত্ৰীসকলৰ বাবে বিশেষ অফাৰ আগবঢ়াইছে। এতিয়া বেংগালুৰুৰ পৰা উৰা মাৰি থাকোতে এটা সুন্দৰ যাত্ৰাৰ অভিজ্ঞতা লওঁক। কোম্পানীটোৱে বেংগালুৰুৰ পৰা মুম্বাই, দিল্লী, ৰাঁচী, বাৰাণসী, কলকাতা, লক্ষ্ণৌ আৰু পুনেলৈ উৰা মাৰি থকা যাত্ৰীসকলৰ বাবে বিনামূলীয়া আসন আৰু বিনামূলীয়া আহাৰ আগবঢ়াইছে।



Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese
Published by:Kokil Sarma
First published: