உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • assam
    • »
    • 'নিৰ্বাচনৰ পূৰ্বে কা' ৰূপায়ন নহয়, ই নিৰ্বাচনী ৰণকৌশল'- কা' আহিলেই 'জেং' কৰিব জুবিন গাৰ্গে

    'নিৰ্বাচনৰ পূৰ্বে কা' ৰূপায়ন নহয়, ই নিৰ্বাচনী ৰণকৌশল'- কা' আহিলেই 'জেং' কৰিব জুবিন গাৰ্গে

    দেওবাৰে জ্যোতি চিত্ৰবনত আনুষ্ঠানিক ভাৱে মুকলি কৰা হয় যাত্ৰাৰ শীৰ্ষ গীত

    দেওবাৰে জ্যোতি চিত্ৰবনত আনুষ্ঠানিক ভাৱে মুকলি কৰা হয় যাত্ৰাৰ শীৰ্ষ গীত

    দেওবাৰে জ্যোতি চিত্ৰবনত আনুষ্ঠানিক ভাৱে মুকলি কৰা হয় যাত্ৰাৰ শীৰ্ষ গীত

    • Share this:
    নাগৰিকত্ৱ সংশোধনী আইনক সন্মুখৰ পৰা নেতৃত্ব দিয়া জুবিন গাৰ্গে পুনৰ এবাৰ বিতৰ্কিত আইনখনৰ সন্দৰ্ভত মত ব্যক্ত কৰিছে। কোনো পধ্যেই কা মানি নোলোৱাৰ হুংকাৰ দি জুবিন গাৰ্গে কয় যে, ' নিৰ্বাচনৰ পূৰ্বে কা ৰূপায়ন নহয়, ই নিৰ্বাচনী ৰণকৌশল। কিন্তু নিৰ্বাচনৰ পিছতে নাগৰিকত্ব সংশোধনী আইনৰ বিৰুদ্ধে আন্দোলনত নামিম। কা আহিলেই জেং কৰিম। ছচিয়েল মিডিয়াই হওক বা ৰাজপথত হওক কা আহিলে আন্দোলন কৰিম।'

    দেওবাৰে জ্যোতি চিত্ৰবনত আনুষ্ঠানিক ভাৱে মুকলি কৰা হয় যাত্ৰাৰ শীৰ্ষ গীত। যাত্ৰাৰ জৰিয়তে অসমীয়া চলচিত্ৰ জগতৰ বহু নজনা কথা জানিব পাৰিব দৰ্শকে। ছবিৰ নিৰ্মাণৰ আঁৰৰ কাহিনীৰ সাক্ষাৎকাৰ ভিত্তিক প্ৰকল্প হ'ল যাত্ৰা। অসমীয়া ছবিৰ ইতিহাস আৰু বৰ্তমান দাঙি ধৰিব এই প্ৰকল্পই।

    এই প্ৰকল্পত সমাহাৰ ঘটিব জনপ্ৰিয় আৰু বিশিষ্ট কলা কুশলীৰ। মানস বৰুৱাৰ পৰিকল্পনা আৰু পৰিচালনাৰে শীঘ্ৰেই ইউটিউবত উপলব্ধ হ'ব যাত্ৰা। গীত মুকলি কৰা অনুষ্ঠানত জুবিন গাৰ্গৰ লগতে উপস্থিত থাকে প্ৰাঞ্জল শইকীয়া, চেতনা দাসৰ লগতে বহু কেইজন বিশিষ্ট ব্যক্তি।
    Published by:Himangshu Bhuyan
    First published: