হাইলাকান্দিত বাৰ্থডে পাৰ্টী খাবলৈ মাতি যুৱকক নৃশংসভাৱে হত্যা

News18 Assam | News18-Assam
Updated:August 20, 2020, 12:56 PM IST
হাইলাকান্দিত বাৰ্থডে পাৰ্টী খাবলৈ মাতি যুৱকক নৃশংসভাৱে হত্যা
এই হত্যাৰ লগতে জড়িতৰ অভিযোগত তিনিজনক আটক কৰিছে আৰক্ষীয়ে।

এই হত্যাৰ লগতে জড়িতৰ অভিযোগত তিনিজনক আটক কৰিছে আৰক্ষীয়ে।

  • Share this:
হাইলাকান্দি জিলাৰ জানকী বজাৰ অঞ্চলত নৃশংস হত্যাকাণ্ড। প্ৰতিৱেশীৰ আক্ৰমণত মৃত্যু ২৬ বছৰীয়া সুমন দাস নামৰ এজন যুৱকৰ। অভিযোগ অনুসৰি, গাঁৱৰে নিশি দাস নামৰ লোকজনৰ ঘৰত জন্মদিনৰ নিমন্ত্ৰণ খাবলৈ গৈছিল সুমন। কিন্তু জন্মদিনৰ পাৰ্টীলৈ মাতি পৰিকল্পিত বাবে হত্যা কৰা হ'ল সুমন দাসক। অতি নিমৰ্মভাৱে হাত আৰু ভৰি বান্ধি হত্যা কৰা হয় যুৱকজনক।

এই হত্যাৰ লগতে জড়িতৰ অভিযোগত তিনিজনক আটক কৰিছে আৰক্ষীয়ে। পেছাত সুমন দাস আছিল এজন গাড়ীচালক, সেই হিচাপে গাঁৱৰ সকলোৰে লগত আছিল এক সুসম্পর্ক। কিন্তু কিয় এনেদৰে যুৱকজনক পৰিকল্পিতভাৱে হত্যা কৰা হ'ল সেয়া এতিয়ালৈ জানিব পৰা নাই। সুমন দাসৰ মৃত্যুক কেন্দ্ৰ কৰি পৰিস্থিতি উত্তপ্ত হৈ পৰাত আৰক্ষীৰ এক বিশাল দ'ল গৈ উপস্থিত হয় ঘটনাস্থলীত। সুমন দাসৰ ভাতৃ আৰু পৰিয়ালৰ লগতে গাঁৱৰ ৰাইজে সুমন দাসৰ হত্যাৰ ন্যায় বিচাৰি দুষ্কৃতিকাৰীক উচিত শাস্তিৰ দাবী জনায়।
Published by: Sanjay Kumar Das
First published: August 20, 2020, 12:56 PM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি