உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • assam
    • »
    • কি হ'ব কাৰাবন্দী শিৱসাগৰৰ বিধায়ক অখিল গগৈৰ নতুন ঠিকনা?

    কি হ'ব কাৰাবন্দী শিৱসাগৰৰ বিধায়ক অখিল গগৈৰ নতুন ঠিকনা?

    প্ৰাক্তন মুখ্যমন্ত্ৰী প্ৰফুল্ল কুমাৰ মহন্তৰ আৱাসত থাকিব কোন? লখিমপুৰৰ প্ৰাক্তন বিধায়ক উৎপল দত্তৰ চৰকাৰী আৱাসত পুৰণি ফলকৰ ঠাইত শীঘ্ৰেই ওলমিব শিৱসাগৰৰ বিধায়ক অখিল গগৈৰ নাম-ফলক ৷

    প্ৰাক্তন মুখ্যমন্ত্ৰী প্ৰফুল্ল কুমাৰ মহন্তৰ আৱাসত থাকিব কোন? লখিমপুৰৰ প্ৰাক্তন বিধায়ক উৎপল দত্তৰ চৰকাৰী আৱাসত পুৰণি ফলকৰ ঠাইত শীঘ্ৰেই ওলমিব শিৱসাগৰৰ বিধায়ক অখিল গগৈৰ নাম-ফলক ৷

    প্ৰাক্তন মুখ্যমন্ত্ৰী প্ৰফুল্ল কুমাৰ মহন্তৰ আৱাসত থাকিব কোন? লখিমপুৰৰ প্ৰাক্তন বিধায়ক উৎপল দত্তৰ চৰকাৰী আৱাসত পুৰণি ফলকৰ ঠাইত শীঘ্ৰেই ওলমিব শিৱসাগৰৰ বিধায়ক অখিল গগৈৰ নাম-ফলক ৷

    • Share this:
    ২০২১ত নৱগঠিত চৰকাৰে শপত লোৱাৰ পিছত কাৰ ঠিকনা কি হ'ব তাকে লৈ চলিছে ব্যাপক চৰ্চা ৷ বিশেষকৈ কাৰাবন্দী শিৱসাগৰৰ বিধায়ক অখিল গগৈৰ  নতুন ঠিকনা কি হ'ব তাক লৈ বৃদ্ধি পাইছে উৎসুকতা ৷

    লখিমপুৰৰ প্ৰাক্তন বিধায়ক উৎপল দত্তৰ চৰকাৰী আৱাসত পুৰণি ফলকৰ ঠাইত শীঘ্ৰেই ওলমিব শিৱসাগৰৰ বিধায়ক অখিল গগৈৰ নাম-ফলক ৷ দীৰ্ঘ দিন ধৰি লখিমপুৰ সমষ্টিক প্ৰতিনিধিত্ব কৰা অগপৰ প্ৰাক্তন বিধায়ক উৎপল দত্তৰ ঠাইত এইবাৰ সমষ্টিটোৰ পৰা জয়ী হৈ আহিছে বিজেপিৰ যুৱ নেতা মানৱ ডেকা ৷ মানৱ ডেকাক আৱণ্টন কৰা হৈছে A ব্লকৰ আৱাস ৷  উৎপল দত্তই এই পৰ্যন্ত চমজাই নিদিয়া ঘৰটোৱেই হ'ব এতিয়াৰে পৰা অখিল গগৈৰ ঠিকনা ৷ আনহাতে প্ৰাক্তন মুখ্যমন্ত্ৰী প্ৰফুল্ল কুমাৰ মহন্তৰ আৱাসটো দিয়া হৈছে বঢ়মপুৰৰ বিজেপি বিধায়ক জিতু গোস্বামীক ৷ আমাৰ হাতত থকা খবৰ অনুসৰি প্ৰাক্তন মুখ্যমন্ত্ৰী প্ৰফুল্ল কুমাৰ মহন্তই এৰিব বিচৰা নাই চৰকাৰী আৱাসটো ৷ চৰকাৰী আৱাসটো নিজৰ নামতে ৰাখিব বিচাৰি অধ্যক্ষলৈ পত্ৰও দিছে মহন্তই ৷  যাৰ বাবে জিতু গোস্বামীৰ ঠিকাদাৰে কৰিব পৰা নাই মেৰামতিৰ কাম ৷ অৱশ্যে খবৰ আহিছে প্ৰাক্তন মুখ্যমন্ত্ৰী প্ৰফুল্ল কুমাৰ মহন্তক আৱণ্টিত কৰা হৈছে প্ৰয়াত তৰুণ গগৈৰ মন্ত্ৰী কলনীৰ আৱাসটো ৷ তেজপুৰৰ প্ৰাক্তন বিধায়ক বৃন্দাৱন গোস্বামীৰ নামত থকা আৱাসটোৰ গৰাকী হ'ব হাজোৰ বিধায়িকা সুমন হৰিপ্ৰিয়া ৷ ডা৹ নোমল মমিন উপাধ্যক্ষ হোৱাৰ বাবে ডা৹ মমিনৰো সলনি হ'ব ঠিকনা ৷
    Published by:Kokil Sarma
    First published: