• Home
  • »
  • News
  • »
  • assam
  • »
  • ৭ দিনৰ পিছত মুকলি আকাশৰ তললৈ ভিক্টৰ দাস, শুকুৰবাৰে গুৱাহাটী উচ্চ ন্যায়ালয়ে মঞ্জুৰ কৰিছিল জামিন

৭ দিনৰ পিছত মুকলি আকাশৰ তললৈ ভিক্টৰ দাস, শুকুৰবাৰে গুৱাহাটী উচ্চ ন্যায়ালয়ে মঞ্জুৰ কৰিছিল জামিন

সংবাদ মাধ্যমৰ আগত আবেগিক ভিক্টৰৰ মাতৃ। অসমবাসী, সংবাদ মাধ্যমক ধন্যবাদ জনালে ভিক্টৰৰ মাতৃয়ে। মহামান্য আদালতৰ লগতে অধিবক্তা অংশুমান বৰাকো ধন্যবাদ জনালে ভিক্টৰ দাসৰ মাতৃয়ে।

সংবাদ মাধ্যমৰ আগত আবেগিক ভিক্টৰৰ মাতৃ। অসমবাসী, সংবাদ মাধ্যমক ধন্যবাদ জনালে ভিক্টৰৰ মাতৃয়ে। মহামান্য আদালতৰ লগতে অধিবক্তা অংশুমান বৰাকো ধন্যবাদ জনালে ভিক্টৰ দাসৰ মাতৃয়ে।

সংবাদ মাধ্যমৰ আগত আবেগিক ভিক্টৰৰ মাতৃ। অসমবাসী, সংবাদ মাধ্যমক ধন্যবাদ জনালে ভিক্টৰৰ মাতৃয়ে। মহামান্য আদালতৰ লগতে অধিবক্তা অংশুমান বৰাকো ধন্যবাদ জনালে ভিক্টৰ দাসৰ মাতৃয়ে।

  • Share this:
মুকলি আকাশৰ তললৈ আহিল ভিক্টৰ দাস। ৭ দিনৰ অন্তত মুকলি আকাশৰ তললৈ ভিক্টৰ। শুকুৰবাৰে গুৱাহাটী উচ্চ ন্যায়ালয়ে মঞ্জুৰ কৰিছিল ভিক্টৰৰ অন্তৰ্ৱৰ্তীকালীন জামিন। আদালতত হাজিৰ কৰোৱাৰ পিছতে ঘৰলৈ যাব পাৰিব ভিক্টৰ।

সংবাদ মাধ্যমৰ আগত আবেগিক ভিক্টৰৰ মাতৃ। অসমবাসী, সংবাদ মাধ্যমক ধন্যবাদ জনালে ভিক্টৰৰ মাতৃয়ে। মহামান্য আদালতৰ লগতে অধিবক্তা অংশুমান বৰাকো ধন্যবাদ জনালে ভিক্টৰ দাসৰ মাতৃয়ে।
Published by:Sanjay Kumar Das
First published:

শেহতীয়া বাতৰি