உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • assam
    • »
    • আতংক নহয়, কোৰোণা ৰোগীয়ে হৰিনামেৰে মুখৰ কৰিলে বৰপেটা মেডিকেল কলেজ হাস্পতাল

    আতংক নহয়, কোৰোণা ৰোগীয়ে হৰিনামেৰে মুখৰ কৰিলে বৰপেটা মেডিকেল কলেজ হাস্পতাল

    কোৰোণাত আক্ৰান্ত ৰোগীসকলে সদায় যোগ–প্ৰাৰ্থনা, গীত–মাতেৰে নিজক আনন্দত ৰখাৰ লগতে কোৰোণাক জয় কৰাৰ চেষ্টা অব্যাহত ৰাখিছে৷

    কোৰোণাত আক্ৰান্ত ৰোগীসকলে সদায় যোগ–প্ৰাৰ্থনা, গীত–মাতেৰে নিজক আনন্দত ৰখাৰ লগতে কোৰোণাক জয় কৰাৰ চেষ্টা অব্যাহত ৰাখিছে৷

    কোৰোণাত আক্ৰান্ত ৰোগীসকলে সদায় যোগ–প্ৰাৰ্থনা, গীত–মাতেৰে নিজক আনন্দত ৰখাৰ লগতে কোৰোণাক জয় কৰাৰ চেষ্টা অব্যাহত ৰাখিছে৷

    • Share this:
    সত্ৰ নগৰী বৰপেটাবাসীয়ে সদায় বহন কৰে একক, অনন্য, সুকীয়া পৰিচয়৷ সত্ৰীয়া পৰম্পৰাক জীৱনৰ সৈতে জড়িত কৰি সদায়েই গুৰুজনাক অন্তৰত লৈ জীৱন–যাপন কৰে বৰপেটাবাসীয়ে৷ সুখতো, দুখতো সৰ্বদা গুৰুজনাৰ নাম প্ৰতিজন বৰপেটীয়াৰ মুখত৷ বৰপেটা মেডিকেল কলেজ হাস্পতালত কোনোণা ৰোগীসকলে সৃষ্টি কৰিলে এক অনন্য পৰিৱেশৰ। হাস্পতালখনৰ কোভিড ইউনিটত নাই কোনো আতংকৰ পৰিৱেশ। তাৰ পৰিৱৰ্তে, হৰিনামেৰে মুখৰিত হৈছে বৰপেটা মেডিকেল কলেজ হাস্পতালৰ কোভিড ৱাৰ্ড৷

    কোৰোণাত আক্ৰান্ত ৰোগীসকলে সদায় যোগ–প্ৰাৰ্থনা, গীত–মাতেৰে নিজক আনন্দত ৰখাৰ লগতে কোৰোণাক জয় কৰাৰ চেষ্টা অব্যাহত ৰাখিছে৷ প্লাষ্টিকৰ বাল্টি, প্লাষ্টিকৰ বটল, কাহী–বাতি আধিৰে বাদ্য বজাই গাইছে হৰি নাম৷ এই দৃশ্যই প্ৰমাণ কৰে বৰপেটাৰ লোক য'তেই নাথাকক, য'লৈকে নাযাওক, সুখ দুখ, আনন্দ–বিষাদ,  সকলোতে সত্ৰীয়া পৰম্পৰা, হৰি নাম আৰু দুজনা গুৰুক কঢ়িয়াই লৈ ফুৰে অন্তৰত৷
    Published by:Sanjay Kumar Das
    First published: