• Home
  • »
  • News
  • »
  • assam
  • »
  • লোমহৰ্ষক! ১১ বছৰীয়া শিশুক নৃশংস ভাৱে হত্যা কৰি ঘৰৰ ভিতৰত পুতি থলে দুই হত্যাকাৰীয়ে

লোমহৰ্ষক! ১১ বছৰীয়া শিশুক নৃশংস ভাৱে হত্যা কৰি ঘৰৰ ভিতৰত পুতি থলে দুই হত্যাকাৰীয়ে

ল'ক ডাউনৰ মাজতে মৰাণৰ সমীপৰ খোৱাং আৰক্ষী থানাৰ অন্তর্গত ১ নং মাধকলিত সংঘটিত হৈছে এক লোমহৰ্ষক হত্যাকাণ্ড ৷

ল'ক ডাউনৰ মাজতে মৰাণৰ সমীপৰ খোৱাং আৰক্ষী থানাৰ অন্তর্গত ১ নং মাধকলিত সংঘটিত হৈছে এক লোমহৰ্ষক হত্যাকাণ্ড ৷

ল'ক ডাউনৰ মাজতে মৰাণৰ সমীপৰ খোৱাং আৰক্ষী থানাৰ অন্তর্গত ১ নং মাধকলিত সংঘটিত হৈছে এক লোমহৰ্ষক হত্যাকাণ্ড ৷

  • Share this:
ল'ক ডাউনৰ মাজতে মৰাণৰ সমীপৰ খোৱাং আৰক্ষী থানাৰ অন্তর্গত ১ নং মাধকলিত সংঘটিত হৈছে এক লোমহৰ্ষক হত্যাকাণ্ড ৷ এটি ১১ বছৰীয়া শিশুক নৃশংসভাৱে হত্যা কৰি ঘৰৰ ভিতৰতে পুতি থৈছিল দুই হত্যাকাৰীয়ে ৷ পাঁচ দিনৰ পিছত স্থানীয় লোকৰ তৎপৰতাত মৃতদেহ উদ্ধাৰ কৰে আৰক্ষীয়ে ৷

১ নং মাধকলি গাঁৱৰ দেৱলাল কালান্দিৰ পুত্ৰ অভিজিত কালান্দি যোৱা ২৬ মে'ৰ পৰা সন্ধানহীন হৈ আছিল ৷ পৰিয়ালৰ লোকে বহু বিচাৰ-খোচাৰ কৰিও সন্ধান পোৱা নাছিল শিশুটিৰ ৷ ইয়াৰ মাজতে আজি একেখন গাঁৱৰে পৰমেশ্বৰ কেওটৰ বাসগৃহৰ পৰা দুৰ্গন্ধ ভাঁহি অহাত স্থানীয় লোকে সন্দেহবশতঃ আৰক্ষীক অৱগত কৰে ৷

খোৱাং আৰক্ষীৰ এটা দল উক্ত বাসগৃহত উপস্থিত হৈ ঘৰৰ ভিতৰতে পুতি থোৱা অৱস্থাত শিশুটিৰ মৃতদেহ উদ্ধাৰ কৰে ৷ লগে লগে আৰক্ষীয়ে বাসগৃহটোৰ গৰাকী পৰমেশ্বৰ কেওট আৰু ভাতৃ ৰামু কেওটক গ্ৰেপ্তাৰ কৰে ৷ স্থানীয় লোকৰ ভাষ্য অনুসৰি দুয়ো ভাতৃয়ে উক্ত বাসগৃহত বসবাস কৰি আহিছিল ৷ নিচাযুক্ত দ্ৰব্য সেৱন কৰি দুই ভাতৃয়ে এই নৃশংস হত্যাকাণ্ড সংঘটিত কৰাৰ সন্দেহ প্ৰকাশ কৰিছে একাংশ লোকে ৷

লক্ষণীয়ভাৱে হত্যাকাণ্ড সংঘটিত কৰাৰ পাছতো বিগতে পাঁচটা দিনে মৃতদেহ পুতি ৰখা বাসগৃহটোতে আছিল দুই হত্যাকাৰী ভাতৃ ৷ হত্যাকাণ্ডৰ প্ৰকৃত কাৰণ এতিয়াও পোহৰলৈ অহা নাই ৷ বৰ্তমান খোৱাং আৰক্ষীয়ে শিশুটিৰ মৃতদেহ মৰণোত্তৰ পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰেৰণ কৰিছে ৷
First published: