உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • assam
    • »
    • বঙাইগাঁৱত বহিঃৰাজ্যৰ চিলনী চোৰৰ দপদপনি, মহিলাৰ ডিঙিৰ পৰা আঁজুৰি নিলে সোণৰ চেইন

    বঙাইগাঁৱত বহিঃৰাজ্যৰ চিলনী চোৰৰ দপদপনি, মহিলাৰ ডিঙিৰ পৰা আঁজুৰি নিলে সোণৰ চেইন

    চিলনী চোৰৰ সৈতে জড়িত বেণু দাস নামৰ জুৱেলাৰীৰ স্বত্বাধিকাৰীকো আৰক্ষীয়ে আটক কৰিছে৷ ইতিমধ্যে আৰক্ষীয়ে সোণৰ চেইনৰ লগতে ঘটনাত ব্যৱহৃত বাইক আৰু নগদ দুই হাজাৰ টকা জব্দ কৰে৷

    চিলনী চোৰৰ সৈতে জড়িত বেণু দাস নামৰ জুৱেলাৰীৰ স্বত্বাধিকাৰীকো আৰক্ষীয়ে আটক কৰিছে৷ ইতিমধ্যে আৰক্ষীয়ে সোণৰ চেইনৰ লগতে ঘটনাত ব্যৱহৃত বাইক আৰু নগদ দুই হাজাৰ টকা জব্দ কৰে৷

    চিলনী চোৰৰ সৈতে জড়িত বেণু দাস নামৰ জুৱেলাৰীৰ স্বত্বাধিকাৰীকো আৰক্ষীয়ে আটক কৰিছে৷ ইতিমধ্যে আৰক্ষীয়ে সোণৰ চেইনৰ লগতে ঘটনাত ব্যৱহৃত বাইক আৰু নগদ দুই হাজাৰ টকা জব্দ কৰে৷

    • Share this:
    বঙাইগাঁৱত আৰক্ষীৰ জালত বহিঃৰাজ্যৰ দুই চিলনী চোৰ৷ ধৃত চিলনী চোৰ দুটা পশ্চিম বংগৰ সঞ্জু গোৱালা আৰু ৰহিত সিং৷ চুবুৰীয়া ৰাজ্যৰ চিলনী চোৰৰ দলে বঙাইগাঁৱত প্ৰৱেশ কৰি মহিলা এগৰাকীৰ ডিঙিৰ পৰা সোণৰ চেইন এডাল কাঢ়ি উধাও হয়৷ ইফালে , ঘটনাৰ খবৰ পাই আৰক্ষী তৎপৰ হৈ পৰে৷ জিলা আৰক্ষী অধীক্ষক স্বপ্ননীল ডেকা আৰু অতিৰিক্ত আৰক্ষী অধীক্ষক লুনা সোণোৱালে তৎপৰতাৰে অভিযান চলাই ঘটনা সংঘটিত হোৱাৰ প্ৰায় দুই ঘণ্টাৰ পিছতে দুই চিলনী চোৰক কৰায়ত্ত কৰে৷

    ঘটনা সংঘটিত কৰি নিউ বঙাইগাঁৱৰ গেং কোৱাৰ্টাৰত আত্মগোপন কৰি থকাৰ সময়তে আৰক্ষীয়ে দুয়োকে আটক কৰে৷ ইফালে, চিলনী চোৰৰ সৈতে জড়িত বেণু দাস নামৰ জুৱেলাৰীৰ স্বত্বাধিকাৰীকো আৰক্ষীয়ে আটক কৰিছে৷ ইতিমধ্যে আৰক্ষীয়ে সোণৰ চেইনৰ লগতে ঘটনাত ব্যৱহৃত বাইক আৰু নগদ দুই হাজাৰ টকা জব্দ কৰে৷

    ধৃত দুয়োকে জেৰাৰ পিছত চুবুৰীয়া ৰাজ্যখনৰ কেইবাজনীয়া গেং এটা বঙাইগাঁৱত প্ৰৱেশ কৰাৰ তথ্য লাভ কৰাৰ পিছত তৎপৰ হৈ পৰিছে আৰক্ষী৷ সম্প্ৰতি চিলনী চোৰৰ সৈতে জৰিত সকলোৰ সন্ধানত আৰক্ষীয়ে অভিযান অব্যাহত ৰাখিছে৷
    Published by:Sanjay Kumar Das
    First published: