உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • assam
    • »
    • দিন দুপৰতে গুৱাহাটী মহানগৰীত চোৰে চলালে চাফাই অভিযান! ঘৰত কোনো নথকাৰ সুযোগ লৈ লুটিলে নগদ ধনসহ সোণৰ অলংকাৰ!

    দিন দুপৰতে গুৱাহাটী মহানগৰীত চোৰে চলালে চাফাই অভিযান! ঘৰত কোনো নথকাৰ সুযোগ লৈ লুটিলে নগদ ধনসহ সোণৰ অলংকাৰ!

    গুৱাহাটী মহানগৰীত ক্ৰমান্বৰে বৃদ্ধি পাবলৈ লৈছে অপৰাধজনিত ঘটনা। ঠায়ে ঠায়ে উদ্ধাৰ হৈছে অচিনাক্ত মৃতদেহ।

    গুৱাহাটী মহানগৰীত ক্ৰমান্বৰে বৃদ্ধি পাবলৈ লৈছে অপৰাধজনিত ঘটনা। ঠায়ে ঠায়ে উদ্ধাৰ হৈছে অচিনাক্ত মৃতদেহ।

    গুৱাহাটী মহানগৰীত ক্ৰমান্বৰে বৃদ্ধি পাবলৈ লৈছে অপৰাধজনিত ঘটনা। ঠায়ে ঠায়ে উদ্ধাৰ হৈছে অচিনাক্ত মৃতদেহ।

    • Share this:
    গুৱাহাটী মহানগৰীত ক্ৰমান্বৰে বৃদ্ধি পাবলৈ লৈছে অপৰাধজনিত ঘটনা। ঠায়ে ঠায়ে উদ্ধাৰ হৈছে অচিনাক্ত মৃতদেহ। সংঘটিত হৈছে হত্যাকাণ্ড। ঠায়ে ঠায়ে চোৰে চলাইছে লুটপাত। দেওবাৰে দিন দুপৰতে  হেঙেৰাবাৰী ইন্দ্ৰপুৰ লিচুবাগানৰ পল্লৱ বৰুৱা ঘৰত সংঘটিত হল চুৰি কাণ্ডৰ ঘটনা।

    দুদিন পূৰ্বে ঘৰত কোনো নথকা অৱস্থাত চোৰে চলালে লুটপাত। ঘৰত কোনো নথকাৰ সুযোগ লৈ চোৰে লুটি নিলে কেইবা হাজাৰ টকাৰ লগতে লক্ষাধিক টকাৰ সোণৰ অলংকাৰ।চুৰিকাণ্ডৰ সকলো দৃশ্য বন্দী হ'ল চিচিটিভি কেমেৰাত। ইফালে এনেদৰে দিন দুপৰতে সংঘটিট হোৱা ঘটনাই শংকিত কৰি তুলিছে মহানগৰবাসীক।
    Published by:Himangshu Bhuyan
    First published: