உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • assam
    • »
    • কোৰোণাত মৃত্যু হোৱা লোকৰ মৃতদেহ সৎকাৰক লৈ বৰপেটাৰোড শ্মশানত উত্তপ্ত পৰিস্থিতি, ৰাইজৰ ৰুদ্ৰমূৰ্তি দেখি পলাল স্বাস্থ্যকৰ্মী

    কোৰোণাত মৃত্যু হোৱা লোকৰ মৃতদেহ সৎকাৰক লৈ বৰপেটাৰোড শ্মশানত উত্তপ্ত পৰিস্থিতি, ৰাইজৰ ৰুদ্ৰমূৰ্তি দেখি পলাল স্বাস্থ্যকৰ্মী

    মৃতদেহটো চিতাত তুলি জুই জ্বলোৱাৰ সময়তে ৰাইজে কৰে বাধা প্ৰদান৷ ৰাইজৰ ক্ষোভ দেখি GMCHৰ পৰা মৃতদেহ লৈ অহা স্বাস্থ্যকৰ্মী সকলে পলায়ন কৰে৷

    মৃতদেহটো চিতাত তুলি জুই জ্বলোৱাৰ সময়তে ৰাইজে কৰে বাধা প্ৰদান৷ ৰাইজৰ ক্ষোভ দেখি GMCHৰ পৰা মৃতদেহ লৈ অহা স্বাস্থ্যকৰ্মী সকলে পলায়ন কৰে৷

    মৃতদেহটো চিতাত তুলি জুই জ্বলোৱাৰ সময়তে ৰাইজে কৰে বাধা প্ৰদান৷ ৰাইজৰ ক্ষোভ দেখি GMCHৰ পৰা মৃতদেহ লৈ অহা স্বাস্থ্যকৰ্মী সকলে পলায়ন কৰে৷

    • Share this:
    বৰপেটাৰোড চহৰৰ ৰাজহুৱা শ্মশানলৈ সৎকাৰৰ বাবে আনিছিল কোৰোণাত আক্ৰান্ত হৈ মৃত্যু হোৱা এজন লোকৰ মৃতদেহ৷ মৃতদেহটো  ভৱেশ কৰ্মকাৰ ( ৫৫) নামৰ লোক এজনৰ৷ বৰপেটাৰােড চহৰৰ হৰিতকী তলাৰ ভৱেশ কৰ্মকাৰ GMCHত চিকিৎসাধীন অৱস্থাত কেৰোণাত আক্ৰান্ত হৈ দেওবাৰে মৃত্যু হয়৷ মৃত্যুৰ পিছতে GMCHৰ পৰা মৃতদেহ আনি বৰপেটাৰোড ৰাজহুৱা শ্মশানত সৎকাৰ কৰিবলৈ লোৱাৰ সময়তে ৰাইজৰ বাধা প্ৰদান কৰে ৰাইজে৷ মৃতদেহটো চিতাত তুলি জুই জ্বলোৱাৰ সময়তে ৰাইজে কৰে বাধা প্ৰদান৷ ৰাইজৰ ক্ষোভ দেখি GMCHৰ পৰা মৃতদেহ লৈ অহা স্বাস্থ্যকৰ্মী সকলে পলায়ন কৰে৷

    পি পি ই কিট পিন্ধি মৃতদেহ সৎকাৰ কৰি থকা স্বাস্থ্য কৰ্মীসকলে ৰাইজৰ ৰুদ্ৰমূৰ্তি দেখি এম্বুলেঞ্চ লৈ পলায়ন কৰে৷ শ্মশানত উত্তেজনা অব্যাহত থকা সময়তে বৰপেটৰোড আৰক্ষী উপস্থিত হয়৷ অৱশ্যে শ্মশানত উপস্থিত হৈ বৰপেটাৰোড আৰক্ষীয়ে পৰিস্থিতি নিয়ন্ত্ৰণ কৰে। পিছত আৰক্ষীয়ে ৰাইজক বুজাই–বঢ়াই শান্ত কৰি চিকিৎসা কৰ্মীৰ সহযোগত মৃতদেহটো সৎকাৰ কৰে।
    Published by:Sanjay Kumar Das
    First published: