உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • assam
    • »
    • নাজিৰাৰ এজন ছাত্ৰ আৰু এজন বয়োজ্যেষ্ঠ লোক সন্ধানহীন, চিন্তিত পৰিয়াল

    নাজিৰাৰ এজন ছাত্ৰ আৰু এজন বয়োজ্যেষ্ঠ লোক সন্ধানহীন, চিন্তিত পৰিয়াল

    অমায়িক স্বভাৱৰ ছাত্ৰজন যোৱা ১১ মে’ত ঘৰৰ পৰা ফুৰিবলৈ ওলাই গৈছিল যদিও আজিপৰ্যন্ত ঘৰ আহি নাপালে৷

    অমায়িক স্বভাৱৰ ছাত্ৰজন যোৱা ১১ মে’ত ঘৰৰ পৰা ফুৰিবলৈ ওলাই গৈছিল যদিও আজিপৰ্যন্ত ঘৰ আহি নাপালে৷

    অমায়িক স্বভাৱৰ ছাত্ৰজন যোৱা ১১ মে’ত ঘৰৰ পৰা ফুৰিবলৈ ওলাই গৈছিল যদিও আজিপৰ্যন্ত ঘৰ আহি নাপালে৷

    • Share this:
    শিৱসাগৰ জিলাৰ নাজিৰা বিহুবৰ অঞ্চলৰ এজন ছাত্ৰ যোৱা ১২ মে’ৰ পৰা সন্ধানহীন হোৱা খবৰে অঞ্চল জুৰি চাঞ্চল্যৰ সৃষ্টি কৰিছে৷ গেলেকী দ্বিন্নী মাদ্ৰাছাত অধ্যয়নৰত ছাত্ৰ মহম্মদ চিৰাজুল ৰহমান সন্ধানহীন হোৱাত ভাগি পৰিছে পৰিয়ালৰ লোক৷ অমায়িক স্বভাৱৰ ছাত্ৰজন যোৱা ১১ মে’ত ঘৰৰ পৰা ফুৰিবলৈ ওলাই গৈছিল যদিও আজিপৰ্যন্ত ঘৰ আহি নাপালে৷ যাৰ বাবে চিন্তাত পৰিছে পৰিয়ালৰ লোক৷ ছাত্ৰজনৰ দেউতাকৰ লগতে পৰিয়ালৰ লোকে বহু বিচাৰ–খোচাৰ কৰাৰ পিছতো একো সূংসূত্ৰ পোৱা নাই ছাত্ৰজনৰ৷ বিহুবৰ আৰক্ষী থানাত এজাহাৰো দাখিল কৰিছে পৰিয়ালৰ লোকে৷ যদি কোনো লোকে ছাত্ৰজনৰ সম্ভেদ পাই তেনহ’লে 7099604995 নম্বৰত যোগাযোগ কৰিবলৈ ছাত্ৰজনৰ দেউতাকে আহ্বান জনাইছে৷

    ইফালে, যোৱা ১৩ মে’ৰ পৰা সন্ধানহীন হৈ আছে চন্টক অঞ্চলৰ আন এজন বয়োজেষ্ঠ ব্যক্তি৷ পোনাকণ তামুলী নামৰ ব্যক্তিজনে পৰিয়ালৰ লোকে গম নোপোৱাকৈ ঘৰৰ পৰা ওলাই আহিছিল৷ প্ৰতক্ষ্যদৰ্শীৰ মতে, ঘৰৰ ওচৰৰ পৰা এখন ডাম্পাৰত উঠি শিমলুগুৰি ৰে’ল জংচনত নামিছিল লোকজন৷ কিন্তু আজি পৰ্যন্ত লোকজনৰ কোনো খবৰ নোপোৱাত পৰিয়ালৰ লোকে স্থানীয় আৰক্ষী থানাৰ লগতে শিমলুগুৰি ৰে’লৱে আৰক্ষী থানাতো এজাহাৰ দাখিল কৰিছে৷ আৰক্ষীয়ে ইতিমধ্যে সন্ধানহীন ব্যক্তিজনৰ  ক্ষেত্ৰত তদন্ত আৰম্ভ কৰিছে৷
    Published by:Sanjay Kumar Das
    First published: