হিমন্ত বিশ্বৰ এটা হাঁহিয়ে কঁপাইছে ছচিয়েল মিডিয়া, কালৈ চাই মন্ত্ৰীয়ে মাৰিলে ভুৱন ভুলোৱা হাঁহি!

News18 Assam | News18-Assam
Updated:November 3, 2020, 1:01 PM IST
হিমন্ত বিশ্বৰ এটা হাঁহিয়ে কঁপাইছে ছচিয়েল মিডিয়া, কালৈ চাই মন্ত্ৰীয়ে মাৰিলে ভুৱন ভুলোৱা হাঁহি!
শেহতীয়াকৈ মন্ত্ৰীগৰাকীৰ নিজৰ এটা ভিডিঅ’ ভাইৰেল হৈছে ছচিয়েল মিডিয়াত।

শেহতীয়াকৈ মন্ত্ৰীগৰাকীৰ নিজৰ এটা ভিডিঅ’ ভাইৰেল হৈছে ছচিয়েল মিডিয়াত।

  • Share this:
ছচিয়েল মিডিয়াত অত্যন্ত সক্ৰিয় মন্ত্ৰী হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মা। নিজৰ বিভাগৰ প্ৰতিটো খবৰ ছচিয়েল মিডিয়াযোগে জনসাধাৰণক জনায় মন্ত্ৰীগৰাকীয়ে। কোৰোণা কালত প্ৰতিদিনেই    ৰাজ্যৰ তথ্য ছচিয়েল মিডিয়াত শ্বেয়াৰ কৰিছে মন্ত্ৰীগৰাকীয়ে। কিন্তু শেহতীয়াকৈ মন্ত্ৰীগৰাকীৰ নিজৰ এটা ভিডিঅ’ ভাইৰেল হৈছে ছচিয়েল মিডিয়াত। ছচিয়েল মিডিয়া তোলপাৰ লগাইছে প্ৰভাৱশালী মন্ত্ৰীগৰাকীৰ এটা হাঁহিয়ে।

সোমবাৰে ঢেকীয়াজুলিত উপস্থিত হোৱা মন্ত্ৰী হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাই নিজৰ বাহনত থিয় হৈ ৰাইজৰ উষ্ম আদৰণি গ্ৰহণ কৰিছিল। সেই সময়তে মন্ত্ৰীগৰাকীয়ে মৰা এটা হাঁহি এতিয়া ছচিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ পৰিছে। আনকি মন্ত্ৰীগৰাকীয়ে নিজেও এই ভিডিঅ’টো শ্বেয়াৰ কৰিছে টুইটাৰত।

উল্লেখযোগ্য যে মন্ত্ৰীগৰাকীয়ে বিশ্বনাথত আদৰ্শ হাইস্কুলৰ আধাৰশিলা উন্মোচন কৰিবলৈ যোৱাৰ সময়ৰ আন এটা ভিডিঅ’ও ভাইৰেল হৈছিল ছচিয়েল মিডিয়াত। সেই ভিডিঅ’টোত কেইগৰাকীমান ছাত্ৰীয়ে দ্বিতীয় বৰ্ষৰ পৰীক্ষা পিছুৱাই দিবলৈ কৰা অনুৰোধত মন্ত্ৰীগৰাকীয়ে কৈছিল – ‘তহঁতে পৰীক্ষা দে, ফেইল কৰিলেও পাছ কৰাই দিম।’
Published by: Sanjay Kumar Das
First published: November 3, 2020, 1:01 PM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি

corona virus btn
corona virus btn
Loading