হাজোত লম্পট বৃদ্ধৰ কাণ্ড! অকলশৰে পাই ১১ বছৰীয়া সম্পৰ্কীয় নাতিনীৰ গাত দিলে হাত

News18 Assam | News18-Assam
Updated:June 23, 2020, 1:55 PM IST
হাজোত লম্পট বৃদ্ধৰ কাণ্ড! অকলশৰে পাই ১১ বছৰীয়া সম্পৰ্কীয় নাতিনীৰ গাত দিলে হাত
কিশোৰীজনীৰ পৰিয়ালৰ এজাহাৰৰ ভিত্তিত ইতিমধ্যে হাজো আৰক্ষীয়ে আটক কৰিছে অভিযুক্ত ৰত্নেশ্বৰক।

কিশোৰীজনীৰ পৰিয়ালৰ এজাহাৰৰ ভিত্তিত ইতিমধ্যে হাজো আৰক্ষীয়ে আটক কৰিছে অভিযুক্ত ৰত্নেশ্বৰক।

  • Share this:
একাংশ মানৱৰূপী ৰাক্ষসৰ বাবে আজিও সুৰক্ষিত নহয় আমাৰ সমাজৰ মহিলা, যুৱতী কিম্বা নাবালিকা। তেনেই এক ঘটনা সংঘটিত হৈছে হাজোৰ মনাহকুছিত। হাজোৰ ১নং মনাহকুছিৰ সিদিখানত ৰত্নেশ্বৰ দাস নামৰ এজন বৃদ্ধৰ কামনাৰ সন্মুখীন বলি এগৰাকী ১১বছৰীয়া কিশোৰী।

দেওবাৰে সন্ধিয়া সিদিখানত থকা ৰত্নেশ্বৰ দাস নামৰ লোকজনৰ দোকানলৈ সামগ্ৰী ক্ৰয় কৰাৰ বাবে গৈছিল সমীপৱৰ্তী এঘৰৰ কিশোৰীজনী। সেই সময়ত দোকানত কোনো গ্ৰাহক নথকাৰ সুযোগ লৈ কিশোৰীজনীক ধৰ্ষণৰ অপচেষ্টা চলোৱাৰ অভিযোগ উত্থাপিত হৈছে ৰত্নেশ্বৰ দাসৰ বিৰুদ্ধে। কিশোৰীজনীৰ পৰিয়ালৰ এজাহাৰৰ ভিত্তিত ইতিমধ্যে হাজো আৰক্ষীয়ে আটক কৰিছে অভিযুক্ত ৰত্নেশ্বৰক।



ঘটনাৰ বৰ্ণনা কৰি উচুপি উঠিল কিশোৰীজনীৰ পিতৃ-মাতৃ। আনহাতে, নিৰ্যাতিতা কিশোৰীজনী অভিযুক্ত ৰত্নেশ্বৰ দাসৰ সম্পৰ্কীয় নাতিনী। অভিযোগ উঠিছে  ইয়াৰ পূৰ্বেও এনেধৰণৰ দুষ্কাৰ্য সংঘটিত কৰিছে ৰত্নেশ্বৰ দাস নামৰ এই পাষণ্ডটোৱে।

ঘটনা সন্দৰ্ভত ভাৰতীয় দণ্ডবিধিৰ 376/511 ধাৰাৰ অধীনত গোচৰ পঞ্জীয়ন কৰিছে হাজো আৰক্ষীয়ে। কিশোৰীৰ ওপৰত শাৰিৰীক নিৰ্যাতন চলোৱা অভিযুক্ত ৰত্নেশ্বৰ দাসক কঠোৰ শাস্তি দিয়াৰ দাবী উত্থাপন কৰিছে পৰিয়ালৰ লগতে স্থানীয় ৰাইজে।
First published: June 23, 2020, 1:54 PM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি

corona virus btn
corona virus btn
Loading