• Home
  • »
  • News
  • »
  • assam
  • »
  • পথ মেৰামতিৰ দাবীত বঙাইগাঁৱত আমছুৰ পথ অৱৰোধ কাৰ্যসূচী

পথ মেৰামতিৰ দাবীত বঙাইগাঁৱত আমছুৰ পথ অৱৰোধ কাৰ্যসূচী

প্ৰতিবাদকাৰী সকলে বিভিন্ন শ্লোগানাৰে উত্তাল কৰি তোলে পৰিৱেশ৷ অতি কম সময়ৰ ভিতৰত মূল পথটো মেৰামতি কৰাৰ দাবী জনায় সংগঠনটোৱে।

প্ৰতিবাদকাৰী সকলে বিভিন্ন শ্লোগানাৰে উত্তাল কৰি তোলে পৰিৱেশ৷ অতি কম সময়ৰ ভিতৰত মূল পথটো মেৰামতি কৰাৰ দাবী জনায় সংগঠনটোৱে।

প্ৰতিবাদকাৰী সকলে বিভিন্ন শ্লোগানাৰে উত্তাল কৰি তোলে পৰিৱেশ৷ অতি কম সময়ৰ ভিতৰত মূল পথটো মেৰামতি কৰাৰ দাবী জনায় সংগঠনটোৱে।

  • Share this:
বঙাইগাঁৱত পথ অৱৰোধ৷ সদৌ অসম সংখ্যালঘু ছাত্ৰ ইউনিয়ন চমুকৈ আমছুৰ ধনতোলা-বামুণীটিলা আঞ্চলিক সমিতিয়ে তালগুৰি-বাসুগাঁও পথ অৱৰোধ কৰি প্ৰতিবাদ সাব্যস্ত কৰে৷ জৰাজীৰ্ণ পথটোৰ পুনৰ মেৰামতিৰ দাবী জনাই ধনতোলা বজাৰত প্ৰায় এক ঘণ্টা ধৰি পথ অৱৰোধ কাৰ্যসূচী পালন কৰে সংগঠনটোৱে।

প্ৰতিবাদকাৰী সকলে বিভিন্ন শ্লোগানাৰে উত্তাল কৰি তোলে পৰিৱেশ৷ অতি কম সময়ৰ ভিতৰত মূল পথটো মেৰামতি কৰাৰ দাবী জনায় সংগঠনটোৱে। অন্যথা অনাগত দিনত গণতান্ত্ৰিকভাৱে আন্দোলনৰ হুংকাৰ প্ৰদান কৰে।

ইপিনে পথ অৱৰোধ কাৰ্যসূচীৰ ফলত তীব্ৰ যান-জঁটৰ সৃষ্টি হয়। পথ অৱৰোধ কাৰ্যসূচীৰ জৰিয়তে বঙাইগাঁও জিলা উপায়ুক্তক এখন কেইবাদফীয়া দাবিসম্বলিত স্মাৰক পত্ৰ প্ৰদান কৰে সংগঠনটোৱে।

Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese
Published by:Sanjay Kumar Das
First published: