உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • assam
    • »
    • সোণাৰিত ভয়ংকৰ দুৰ্ঘটনা, যাত্ৰীবাহী বাছ আৰু ডাম্পাৰৰ মুখামুখি সংঘৰ্ষ

    সোণাৰিত ভয়ংকৰ দুৰ্ঘটনা, যাত্ৰীবাহী বাছ আৰু ডাম্পাৰৰ মুখামুখি সংঘৰ্ষ

    আঢ়ৈ বছৰীয়া শিশুসহ ২০জন যাত্ৰী গুৰুতৰভাৱে আহত হয় এই দুৰ্ঘটনাত। আহতসকলক ৰজাপুখুৰীস্থিত চৰাইদেউ অসামৰিক চিকিৎসালয়ত চিকিৎসাৰ বাবে প্ৰেৰণ।

    আঢ়ৈ বছৰীয়া শিশুসহ ২০জন যাত্ৰী গুৰুতৰভাৱে আহত হয় এই দুৰ্ঘটনাত। আহতসকলক ৰজাপুখুৰীস্থিত চৰাইদেউ অসামৰিক চিকিৎসালয়ত চিকিৎসাৰ বাবে প্ৰেৰণ।

    আঢ়ৈ বছৰীয়া শিশুসহ ২০জন যাত্ৰী গুৰুতৰভাৱে আহত হয় এই দুৰ্ঘটনাত। আহতসকলক ৰজাপুখুৰীস্থিত চৰাইদেউ অসামৰিক চিকিৎসালয়ত চিকিৎসাৰ বাবে প্ৰেৰণ।

    • Share this:
    সোণাৰিত ভয়ংকৰ দুৰ্ঘটনা। ধোদৰ আলিৰ ওপৰত যাত্ৰীবাহী বাছ আৰু ডাম্পাৰৰ মুখামুখি সংঘৰ্ষ। সোণাৰিৰ অভয়পুৰত সংঘটিত হয় এই দুৰ্ঘটনা। AS 33 C0357 নম্বৰৰ এখন তীব্ৰবেগী ডাম্পাৰে শিৱসাগৰৰ পৰা সোণাৰি অভিমুখী AS 04 E 0272 নম্বৰৰ বাছখনত সন্মুখৰ পৰা খুন্দিওৱাৰ ফলতেই সংঘটিত হয় এই ভয়ংকৰ দুৰ্ঘটনা।

    আঢ়ৈ বছৰীয়া শিশুসহ ২০জন যাত্ৰী গুৰুতৰভাৱে আহত হয় এই দুৰ্ঘটনাত। আহতসকলক ৰজাপুখুৰীস্থিত চৰাইদেউ অসামৰিক চিকিৎসালয়ত চিকিৎসাৰ বাবে প্ৰেৰণ। সোণাৰি আৰক্ষী, সেনা বাহিনীৰ লগতে স্থানীয় ৰাইজৰ তৎপৰতাৰত উদ্ধাৰ আহতসকলক।
    Published by:Sanjay Kumar Das
    First published: