• Home
  • »
  • News
  • »
  • assam
  • »
  • Mukesh Ambani, Anant Ambani: অসমলৈ আম্বানী পৰিয়ালৰ ২৫ কোটি টকাৰ বান সাহায্য, মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে জনালে কৃতজ্ঞতা

Mukesh Ambani, Anant Ambani: অসমলৈ আম্বানী পৰিয়ালৰ ২৫ কোটি টকাৰ বান সাহায্য, মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে জনালে কৃতজ্ঞতা

Mukesh Ambani, Anant Ambani: আজি ৰিলায়েন্স ইণ্ডাষ্ট্ৰীজৰ অধ্যক্ষ মুকেশ আম্বানী আৰু তেওঁৰ পুত্ৰ অনন্ত আম্বানীয়ে অসমৰ মুখ্যমন্ত্ৰীৰ সাহায্য পুঁজিলৈ ২৫ কোটি টকাৰ অনুদান আগবঢ়াইছে।

Mukesh Ambani, Anant Ambani: আজি ৰিলায়েন্স ইণ্ডাষ্ট্ৰীজৰ অধ্যক্ষ মুকেশ আম্বানী আৰু তেওঁৰ পুত্ৰ অনন্ত আম্বানীয়ে অসমৰ মুখ্যমন্ত্ৰীৰ সাহায্য পুঁজিলৈ ২৫ কোটি টকাৰ অনুদান আগবঢ়াইছে।

Mukesh Ambani, Anant Ambani: আজি ৰিলায়েন্স ইণ্ডাষ্ট্ৰীজৰ অধ্যক্ষ মুকেশ আম্বানী আৰু তেওঁৰ পুত্ৰ অনন্ত আম্বানীয়ে অসমৰ মুখ্যমন্ত্ৰীৰ সাহায্য পুঁজিলৈ ২৫ কোটি টকাৰ অনুদান আগবঢ়াইছে।

  • Share this:
বান পীড়িত অসমলৈ দেশৰ বিভিন্ন প্ৰান্তৰ পৰা সহায়ৰ হাত আগবঢ়াইছে বিভিন্নজনে। বলীউড তাৰকাৰ পৰা ধৰ্মগুৰি দালাই লামলৈকে সকলোৱে অসমৰ মুখ্যমন্ত্ৰীৰ সাহায্য পুঁজিলৈ অনুদান আগবঢ়াইছে। দেশত যিকোনো বিপদ হ'লে সহায়ৰ হাত আগবঢ়াবলৈ পিছ পৰি নাথাকে দেশৰ আটাইতকৈ ধনী ব্যক্তি তথা উদ্যোগপতি মুকেশ আম্বানী।

বান বিধ্বস্ত অসমৰ এই বিপদকালতো সহায়ৰ হাত আগবঢ়াইছে আম্বানী পৰিয়ালে। আজি ৰিলায়েন্স ইণ্ডাষ্ট্ৰীজ (RIL)ৰ অধ্যক্ষ মুকেশ আম্বানী (Mukesh Ambani) আৰু তেওঁৰ পুত্ৰ অনন্ত আম্বানী (Anant Ambani)য়ে অসমৰ মুখ্যমন্ত্ৰীৰ সাহায্য পুঁজি (CM Relief Fund)লৈ ২৫ কোটি টকা (Rs 25 Crores)ৰ অনুদান আগবঢ়াইছে। মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে টুইটযোগে এইকথা প্ৰকাশ কৰিছে।



আপদকালত এনেদৰে সহায় হাত আগবঢ়োৱাৰ বাবে মুকেশ আম্বানী আৰু অনন্ত আম্বানীক প্ৰশংসাৰে উপচাই দিছে মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে।
Published by:Manjumoni Borah
First published: