মুখ্যপৃষ্ঠা » খবৰ

» অসম

»মাস্ক নিপিন্ধা লোকৰ বিৰুদ্ধে কঠোৰ আৰক্ষী। ৰঙিয়াত মাস্ক নিপিন্ধা লোকক ১ হাজাৰ টকা জৰিমণা বিহিলে আৰক্ষীয়ে।

মাস্ক নিপিন্ধা লোকৰ বিৰুদ্ধে কঠোৰ আৰক্ষী। ৰঙিয়াত মাস্ক নিপিন্ধা লোকক ১ হাজাৰ টকা জৰিমণা বিহিলে আৰক্ষীয়ে।

News18 Assam | News18-Assam
Updated:May 13, 2021, 5:17 PM IST
মাস্ক নিপিন্ধা লোকৰ বিৰুদ্ধে কঠোৰ আৰক্ষী। ৰঙিয়াত মাস্ক নিপিন্ধা লোকক ১ হাজাৰ টকা জৰিমণা বিহিলে আৰক্ষীয়ে।
ৰঙিয়া চহৰৰ হৰদত্ত বীৰদত্ত ভৱনৰ সমীপত আৰক্ষীয়ে মাস্ক পৰিধান নকৰা ব্যক্তি সকলক ১ হাজাৰ টকাকৈ জৰিমণা বিহিছে ।

ৰঙিয়া চহৰৰ হৰদত্ত বীৰদত্ত ভৱনৰ সমীপত আৰক্ষীয়ে মাস্ক পৰিধান নকৰা ব্যক্তি সকলক ১ হাজাৰ টকাকৈ জৰিমণা বিহিছে ।

  • Share this:
ৰঙিয়া আৰক্ষীয়ে মাস্ক নিপিন্ধা সকলৰ বিৰুদ্ধে লৈছে কঠোৰ পদক্ষেপ । মাৰাত্মক ক'ৰোনা মহামাৰীয়ে তীব্ৰৰূপ ধাৰণ কৰাৰ সময়তে একাংশ অসচেতন ব্যক্তি সৰ্বসাধাৰণৰ বাবে বিপদ স্বৰূপ হৈ পৰিছে ।

এনে বহুলোক আছে যিয়ে বিভিন্ন অজুহাত দেখুৱাই মাস্ক পৰিধান নকৰাকৈ ওলাই আহে । তেনে লোকসকলৰ বিৰুদ্ধে ৰঙিয়া আৰক্ষীয়ে কঠোৰ ব্যৱস্থা হাতত লোৱা পৰিলক্ষিত হৈছে । ৰঙিয়া চহৰৰ হৰদত্ত বীৰদত্ত ভৱনৰ সমীপত আৰক্ষীয়ে মাস্ক পৰিধান নকৰা ব্যক্তি সকলক ১ হাজাৰ টকাকৈ জৰিমণা বিহিছে । অনাগত দিনত নিয়ম নমনাসকলৰ বিৰুদ্ধে কঠোৰ ব্যৱস্থা গ্ৰহণ কৰা হ'ব বুলি সবাদ মাধ্যমৰ আগত মন্তব্য কৰে ।
Published by: Kokil Sarma
First published: May 13, 2021, 5:17 PM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি