অসমৰ এগৰাকী জনপ্ৰতিনিধিয়ে ৰূপ ল’ব দুৰ্গাৰ! নাশ কৰিব মহিষাসুৰক!

পিছে কোন হ'ব দুৰ্গা? জনপ্ৰতিনিধিগৰাকীয়ে দুৰ্গাৰ ৰূপলৈ নাশ কৰিব মহিষাসুৰক! পিছে মহিষাসুৰ জন কোন?

News18-Assam
Updated:October 4, 2019, 4:50 PM IST
অসমৰ এগৰাকী জনপ্ৰতিনিধিয়ে ৰূপ ল’ব দুৰ্গাৰ! নাশ কৰিব মহিষাসুৰক!
Source-Google
News18-Assam
Updated: October 4, 2019, 4:50 PM IST
অসমৰ এগৰাকী জনপ্ৰতিনিধিয়ে হেনো ৰূপ ল'ব দুৰ্গাৰ ! দুৰ্গাৰ ৰূপ লৈ নাশ কৰিব মহিষাসুৰক ৷ পিছে কোন হ'ব দুৰ্গা? জনপ্ৰতিনিধিগৰাকীয়ে দুৰ্গাৰ ৰূপলৈ নাশ কৰিব মহিষাসুৰক! পিছে মহিষাসুৰ জন কোন?

দুৰ্গতিনাশিনী দেৱী দুৰ্গাক প্ৰতিষ্ঠা কৰা হ'ল ষষ্ঠিৰ বেদীত ৷ মহিষমৰ্দিনী দেৱী দুৰ্গাই নাশ কৰিব অপায় অমংগল ৷ অসমৰ এইগৰাকী জনপ্ৰতিনিধিয়েও হেনো ল'ব দুৰ্গাৰ ৰূপ ৷ প্ৰমীলাৰাণী ব্ৰহ্মই নিজ মুখে ক'লে এই কথা ৷ বিটিচিত সাংসদ নৱ শৰণীয়াই বিটিএডি আৰ্মী গঠন কৰি বিটিচি অশান্ত কৰিব খুজিছে বুলি কৈ প্ৰমীলাৰাণী ব্ৰহ্মই সময়ত দুৰ্গাৰ ৰূপ ল'ব বুলি ক’লে।


প্ৰকাৰন্তে মন্ত্ৰী প্ৰমীলাৰাণী ব্ৰহ্মই সাংসদ নৱ শৰণীয়াক আখ্যা দিলে মহিষাসুৰৰ ৷  বিটিচি নিৰ্বাচনৰ পূৰ্বে আগ্ৰাসী ৰূপত নিৰ্বাচনলৈ সাজু হোৱা অবড়ো শক্তিৰ উত্থানে শংকিত কৰিছে বিপিএফক ৷ যাৰ বাবে বিপিএফে বিচাৰিছে  ইউ পি পি এল, এবছু BPFৰে একত্ৰিত হওক।

বিটিচি নিৰ্বাচনক লৈ এতিয়া তুংগত উঠিছে বিপিএফ আৰু অবড়ো ঐক্য মঞ্চৰ মাজত কথাৰ কটাকটি ৷ নৱ শৰণীয়াৰ বৃহস্পতিবাৰৰ সংবাদমেলৰ পিছত বিপিএফ নেত্ৰী প্ৰমীলাৰাণী ব্ৰহ্মই দুৰ্গাৰ ৰূপ লৈ মহিষাসুৰক নাশ কৰিব বুলি কৰা মন্তব্যৰ পিছত নৱ শৰণীয়াৰ প্ৰতিক্ৰিয়াহে হ'ব লক্ষণীয় ৷
আৰু চাওক পৰৱৰ্তী বাতৰি