உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • assam
    • »
    • চীনা সামগ্ৰীয়েই নহয়, চাইনীজ চিনেমাই চোৱা বাদ দিছোঃ জুবিন গাৰ্গ

    চীনা সামগ্ৰীয়েই নহয়, চাইনীজ চিনেমাই চোৱা বাদ দিছোঃ জুবিন গাৰ্গ

    ক্ৰমাত্‍ জটিল হৈছে ভাৰত আৰু চীনৰ মাজৰ বৈদেশিক সম্পৰ্ক। তাৰ মাজতে সমগ্ৰ দেশতে আৰম্ভ হৈছে চীনা সামগ্ৰী বৰ্জনৰ আন্দোলন ৷

    ক্ৰমাত্‍ জটিল হৈছে ভাৰত আৰু চীনৰ মাজৰ বৈদেশিক সম্পৰ্ক। তাৰ মাজতে সমগ্ৰ দেশতে আৰম্ভ হৈছে চীনা সামগ্ৰী বৰ্জনৰ আন্দোলন ৷

    ক্ৰমাত্‍ জটিল হৈছে ভাৰত আৰু চীনৰ মাজৰ বৈদেশিক সম্পৰ্ক। তাৰ মাজতে সমগ্ৰ দেশতে আৰম্ভ হৈছে চীনা সামগ্ৰী বৰ্জনৰ আন্দোলন ৷

    • Share this:
    ক্ৰমাত্‍ জটিল হৈছে ভাৰত আৰু চীনৰ মাজৰ বৈদেশিক সম্পৰ্ক। তাৰ মাজতে সমগ্ৰ দেশতে আৰম্ভ হৈছে চীনা সামগ্ৰী বৰ্জনৰ আন্দোলন ৷ গুৱাহাটীতো জ্বলাই দিয়া হৈছে চীনৰ ৰাষ্ট্ৰপতিৰ প্ৰতিকৃতি, পতাকা, বিভিন্ন সামগ্ৰী ৷ এইবাৰ চীনৰ সামগ্ৰী বৰ্জন সন্দৰ্ভত মত প্ৰকাশ কৰিছে জুবিন গাৰ্গে ৷

    জুবিনে কয়, 'চাইনীজ চিনেমাই চোৱা বাদ দিছো ৷ চীনা সামগ্ৰী নিজেও বৰ্জন কৰিছো আৰু আনকো বৰ্জনৰ আহ্বান জনাইছো ৷ আমি এতিয়া আত্মনিৰ্ভৰ হোৱাৰ সময় ৷ নিজাববীয়াকৈ কিছু পৰিকল্পনা কৰিছো, সকলোকে লৈ আগবাঢ়িম ৷'

    সম্প্ৰতি জুবিন ব্যস্ত তেওঁৰ আহিবলগীয়া নতুন মিউজিক এলবাম 'চিলা'ক লৈ ৷ জুবিন গাৰ্গৰ নতুন পৰিকল্পনা 'চীলা' সন্দৰ্ভত মন্তব্য কৰি তেওঁ কয়, 'মুম্বাইত চিকিৎসা চলি থাকোতেই নতুন বহু গীত লিখি উলিয়াইছিলো ৷ সেইসমূহ এতিয়া এলবাম আকাৰে প্ৰকাশ কৰাৰ কথা ভাবিছো ৷ কোৰোণাৰ এই দুঃসময়ত কেইটামান সুন্দৰ গীতৰ আমেজ শ্ৰোতাই ল'ব পাৰিব ৷ চিনেমাৰ বহু কাম এই বছৰলৈ বাদ দিছো ৷
    First published: