• Home
  • »
  • News
  • »
  • assam
  • »
  • NDRFৰ DGয়ে মুখ্যমন্ত্ৰী ড° হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাক সাক্ষাৎ কৰি কি ক'লে ?

NDRFৰ DGয়ে মুখ্যমন্ত্ৰী ড° হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাক সাক্ষাৎ কৰি কি ক'লে ?

জনতা ভৱনত মুখ্যমন্ত্ৰী ড° হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাই এন ডি আৰ এফৰ সঞ্চালকপ্ৰধান অতুল কাৰৱালৰ সৈতে এক বৈঠকত মিলিত হয় ৷ NDRFক সকলো প্ৰকাৰৰ সহায়-সহযোগ কৰাৰ আশ্বাস মুখ্যমন্ত্ৰীৰ।

জনতা ভৱনত মুখ্যমন্ত্ৰী ড° হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাই এন ডি আৰ এফৰ সঞ্চালকপ্ৰধান অতুল কাৰৱালৰ সৈতে এক বৈঠকত মিলিত হয় ৷ NDRFক সকলো প্ৰকাৰৰ সহায়-সহযোগ কৰাৰ আশ্বাস মুখ্যমন্ত্ৰীৰ।

জনতা ভৱনত মুখ্যমন্ত্ৰী ড° হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাই এন ডি আৰ এফৰ সঞ্চালকপ্ৰধান অতুল কাৰৱালৰ সৈতে এক বৈঠকত মিলিত হয় ৷ NDRFক সকলো প্ৰকাৰৰ সহায়-সহযোগ কৰাৰ আশ্বাস মুখ্যমন্ত্ৰীৰ।

  • Share this:
দুদিনীয়া উত্তৰ অসম ভ্ৰমণসূচী সামৰি ৰাজধানী দিছপুৰলৈ উভতি অহা মুখ্যমন্ত্ৰী ড° হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাই বৃহস্পতিবাৰে আবেলি বহু কেইখন গুৰুত্বপূৰ্ণ বৈঠকত মিলিত হয় ৷ ইয়াৰ মাজতে জনতা ভৱনত মুখ্যমন্ত্ৰী ড° হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাই এন ডি আৰ এফৰ সঞ্চালকপ্ৰধান অতুল কাৰৱালৰ সৈতে এক বৈঠকত মিলিত হয় ৷

এই বৈঠকত এন ডি আৰ এফৰ সঞ্চালক প্ৰধানজনে বানৰ সময়ত উদ্ধাৰ আৰু সাহায্যৰ বাবে গ্ৰহণ কৰা কাৰ্য পৰিকল্পনাৰ বিষয়ে মুখ্যমন্ত্ৰী ড° শৰ্মাক অৱগত কৰে ।

মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে জনসাধাৰণৰ বাবে অনবদ্য সেৱা আগবঢ়োৱা এন ডি আৰ এফ বাহিনীৰ নিষ্ঠাৰ শলাগ লয় । লগতে এইক্ষেত্ৰত এন ডি আৰ এফক ৰাজ্য চৰকাৰৰ ফালৰ পৰা সকলো ধৰণৰ সহায়-সহযোগিতা প্ৰদানৰ আশ্বাস প্ৰদান কৰে ।
Published by:Kokil Sarma
First published: