உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • assam
    • »
    • পেট্ৰ'ল- ডিজেলৰ মূল্যবৃদ্ধিৰ বিৰুদ্ধে নাজিৰাত ব্যতিক্ৰমী প্ৰতিবাদ, হাতীত উঠি কইনা আনিবলৈ ওলাল দৰা

    পেট্ৰ'ল- ডিজেলৰ মূল্যবৃদ্ধিৰ বিৰুদ্ধে নাজিৰাত ব্যতিক্ৰমী প্ৰতিবাদ, হাতীত উঠি কইনা আনিবলৈ ওলাল দৰা

    পেট্ৰ'ল-ডিজেলৰ আকাশলংঘী মূল্যৰ বিৰূদ্ধে নাজিৰাত ব্যতিক্ৰমী প্ৰতিবাদ৷ বিলাসী বাহন এৰি কইনা আনিবলৈ দৰা ওলাল হাতীত৷ 

    পেট্ৰ'ল-ডিজেলৰ আকাশলংঘী মূল্যৰ বিৰূদ্ধে নাজিৰাত ব্যতিক্ৰমী প্ৰতিবাদ৷ বিলাসী বাহন এৰি কইনা আনিবলৈ দৰা ওলাল হাতীত৷ 

    পেট্ৰ'ল-ডিজেলৰ আকাশলংঘী মূল্যৰ বিৰূদ্ধে নাজিৰাত ব্যতিক্ৰমী প্ৰতিবাদ৷ বিলাসী বাহন এৰি কইনা আনিবলৈ দৰা ওলাল হাতীত৷ 

    • Share this:
    নাজিৰাৰ এখন ব্যতিক্ৰমী বিয়া। এক ব্যতিক্ৰমী চিন্তাৰে আয়োজিত বিশেষ বিয়াখনে দৃষ্টি কাঢ়িলে সকলোৰে ৷ পেট্ৰ'ল-ডিজেলৰ আকাশলংঘী মূল্যৰ বিৰূদ্ধে একপ্ৰকাৰৰ প্ৰতিবাদ সাব্যস্ত কৰিলে দৰাই।



    ৰাজ্যত এতিয়া দৈনিক বাঢ়িছে পেট্ৰ'ল-ডিজেলৰ মূল্য। ৰাইজক সাময়িক সকাহ দিবলৈ শতকৰ ঘৰ অতিক্ৰম কৰা পেট্ৰ'লৰ মূল্য নিয়ন্ত্ৰণ কৰিবলৈ চৰকাৰে ভেট হ্ৰাস কৰি ৰাইজক দুদিনলৈ সকাহ দিলেও পুনৰ শতকৰ দিশে ধাৱমান পেট্ৰ'লৰ মূল্য।



    তাৰেই প্ৰতিবাদ স্বৰূপে নাজিৰাৰ এজন যুৱকে হাতত ল'লে এক অভিনৱ পন্থা। বিলাসী বাহনৰ সলনি  দৰা আগবাঢ়িল হাতীৰ পিঠিত উঠি। পাছে পাছে কৌতুহলী জনতা।
    Published by:Himangshu Bhuyan
    First published: