পুৰোহিতৰ নষ্ট চৰিত্ৰ, মহিলাৰ সতীত্বত হাত দিয়াৰ অভিযোগ!

News18-Assam
Updated:June 14, 2019, 11:46 AM IST
পুৰোহিতৰ নষ্ট চৰিত্ৰ, মহিলাৰ সতীত্বত হাত দিয়াৰ অভিযোগ!
Source-Google

স্বামী নথকাৰ সুযোগলৈ মহিলাৰ শ্লীলতা হানি কৰাৰ অভিযোগ পুৰোহিতৰ বিৰুদ্ধে।

  • Share this:
ঘৰত স্বামী নথকাৰ সুযোগলৈ এগৰাকী মহিলাক চিকিৎসা কৰাৰ নামত শাৰীৰিক,মানসিক হাৰাশাস্তি কৰাৰ অভিযোগ উঠিছে এগৰকী পুৰোহিতৰ বিৰুদ্ধে। ঘটনাটো সংঘটিত হৈছে নগাঁৱৰ কচুৱাৰ ৰাজাগাঁৱৰ দক্ষিণ আমেৰীত। জানিব পৰা মতে বিভাস চৌধুৰি নামৰ এজন পুৰোহিতে এগৰকী মহিলাক বিভিন্ন প্ৰলোভন দেখুৱাই শ্লীলতা হানি কৰাৰ চেষ্টা কৰে।

মহিলা গৰকাীক প্ৰথমে এক দুখৰ জীৱনৰ ভয় দেখুৱাই চাকৰি সুত্ৰে বহিঃ ৰাজ্যত থকা মহিলাগৰাকীৰ স্বামী আৰু ঘূৰি নহাৰ ভয় দেখুৱাই পুৰোহিতজনে। আৰু মহিলাগৰকীক প্ৰতিকাৰৰ চলেৰে মহিলাগৰাকীৰ কাষ চাপে ভণ্ড পুৰোহিতজন। পিছত এদিন পুৰোহিতে মহিলাগৰাকীক চিকিৎসা কৰাৰ চলেৰে ঘৰত প্ৰৱেশ কৰি মহিলা গৰাকীক চিকিৎসাৰ নামত যৌন উত্তেজনা বৃদ্ধি পোৱা টেবলেট খাবলৈ দিয়ে ।ইয়াৰ পিছতে মহিলা গৰাকীৰ যৌন উত্তেজনা বৃদ্ধি পোৱাত মহিলা গৰাকীৰ দেহত কাম সেন্দুৰ ঘহি দিয়াৰ লগতে যৌনাঙ্গত মলম জাতীয় পৰ্দাথ ঘহি দি পুৰোহিতে নিজৰ অসৎকামনা পূৰণ কৰে বুলি অভিযোগ উঠিছে। এই সম্পূৰ্ণ ঘটনা মহিলাগৰাকীৰ কণমানি পুত্ৰই প্ৰত্যক্ষ কৰি  দেউতাকক পুৰোহিতৰ অসৎ চৰিত্ৰৰ বিষয়ে অৱগত কৰে পুত্ৰই।

পিছত ততাতৈয়াকৈ কৰ্মস্থলীৰ পৰা মহিলা গৰাকীৰ স্বামী ঘৰলৈ আহে আৰু ঘটনা সন্দৰ্ভত ৰাইজমেল চপাই যদিও একাংশ লোকে নিৰ্যাতিতা মহিলা গৰাকীৰ লগতে তেওঁৰ স্বামীক পাগল সজাই সমগ্ৰ ঘটনা গাপ দিয়াৰ চেষ্টা। পিছত উপায়ন্ত হৈ মহিলা গৰাকী আৰু তেওঁৰ স্বামী আৰক্ষীৰ কাষ চাপে।
First published: June 14, 2019, 11:46 AM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি

corona virus btn
corona virus btn
Loading