உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • assam
    • »
    • উত্তপ্ত নাগালেণ্ড! নিৰাপত্তাৰক্ষীৰ গুলীত নিহত ৫ জনকৈ নগা যুৱক, উত্তেজিত জনতাই অগ্নি সংযোগ কৰিলে নিৰাপত্তাৰক্ষীৰ বাহনত

    উত্তপ্ত নাগালেণ্ড! নিৰাপত্তাৰক্ষীৰ গুলীত নিহত ৫ জনকৈ নগা যুৱক, উত্তেজিত জনতাই অগ্নি সংযোগ কৰিলে নিৰাপত্তাৰক্ষীৰ বাহনত

    শনিবাৰে মাজনিশা উত্তপ্ত হৈ পৰে নাগালেণ্ড। চুবুৰীয়া ৰাজ্যখনৰ মন জিলাৰ তিৰু আৰু ওটিং বস্তিৰ মাজত উত্তপ্ত পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হয়।

    শনিবাৰে মাজনিশা উত্তপ্ত হৈ পৰে নাগালেণ্ড। চুবুৰীয়া ৰাজ্যখনৰ মন জিলাৰ তিৰু আৰু ওটিং বস্তিৰ মাজত উত্তপ্ত পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হয়।

    শনিবাৰে মাজনিশা উত্তপ্ত হৈ পৰে নাগালেণ্ড। চুবুৰীয়া ৰাজ্যখনৰ মন জিলাৰ তিৰু আৰু ওটিং বস্তিৰ মাজত উত্তপ্ত পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হয়।

    • Share this:
    শনিবাৰে মাজনিশা উত্তপ্ত হৈ পৰে নাগালেণ্ড। চুবুৰীয়া ৰাজ্যখনৰ মন জিলাৰ তিৰু আৰু ওটিং বস্তিৰ মাজত উত্তপ্ত পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হয়। নিৰাপত্তাৰক্ষীৰ গুলীত নিহত হয় ৫ জনকৈ নগা যুৱক। অসম ৰাইফলছে অতৰ্কিতে এই আক্ৰমণ চলায়। এই ঘটনাৰ পিছতে পৰিস্থিতি উত্তপ্ত হৈ পৰে। পিছত পৰিস্থিতি নিয়ন্ত্ৰণৰ বাবে পুনৰ গুলীচালনা কৰে নিৰাপত্তাৰক্ষীয়ে।

    পিছে কিয় এই ঘটনা সংঘটিত হল সেই প্ৰকৃত তথ্য এই পৰ্যন্ত পোহৰলৈ অহা নাই। উত্তেজিত নগা জনসাধাৰণে অগ্নি সংযোগ কৰে নিৰাপত্তাৰক্ষীৰ বাহনত। ঘটনাত এজন নিৰাপত্তাৰক্ষী নিহত হোৱাৰ সন্দেহ কৰা হৈছে। হতাহতৰ সংখ্যা বৃদ্ধি হোৱাৰো সম্ভাৱনা আছে।

    Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese
    Published by:Himangshu Bhuyan
    First published: