உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • assam
    • »
    • One Arrested in Bribe Case : ৩৫০০ টকা ঘোচ লৈ গ্ৰেপ্তাৰ উপায়ুক্তৰ কাৰ্যালয়ৰ কৰ্মচাৰী, মাছ বেপাৰীৰ পৰা লৈছিল ঘোচ

    One Arrested in Bribe Case : ৩৫০০ টকা ঘোচ লৈ গ্ৰেপ্তাৰ উপায়ুক্তৰ কাৰ্যালয়ৰ কৰ্মচাৰী, মাছ বেপাৰীৰ পৰা লৈছিল ঘোচ

    One Arrested in Bribe Case : মৰিগাঁও উপায়ূক্ত কাৰ্যালয়ৰ মীন বিভাগৰ জেষ্ঠ সহায়ক হৰেন কুমাৰ নাথক উৎকোচ লোৱাৰ অভিযোগত হাতে-লোটে গ্ৰেপ্তাৰ।

    One Arrested in Bribe Case : মৰিগাঁও উপায়ূক্ত কাৰ্যালয়ৰ মীন বিভাগৰ জেষ্ঠ সহায়ক হৰেন কুমাৰ নাথক উৎকোচ লোৱাৰ অভিযোগত হাতে-লোটে গ্ৰেপ্তাৰ।

    One Arrested in Bribe Case : মৰিগাঁও উপায়ূক্ত কাৰ্যালয়ৰ মীন বিভাগৰ জেষ্ঠ সহায়ক হৰেন কুমাৰ নাথক উৎকোচ লোৱাৰ অভিযোগত হাতে-লোটে গ্ৰেপ্তাৰ।

    • Share this:
    চৰকাৰে দূৰ্নীতিৰ বিৰুদ্ধে দৃঢ স্থিতি লোৱাৰ পিছতো উৎকোচ লোৱাৰ খক কমা নাই একাংশ চৰকাৰী কৰ্মচাৰীৰ। এনেদৰেই ঘোচ লৈ হাতে-লোটে দূৰ্নীতি নিবাৰক শাখাৰ জালত পৰিল মৰিগাঁও (Morigaon) জিলাৰ এজন কৰ্ওমচাৰী। বিল লিজত দিয়াৰ নামত হৰেন নাথ নামৰ কৰ্মচাৰী জনে এজন লোকৰ পৰা ৩৫০০ টকা দাবী কৰিছিল। এনেদৰেই দীৰ্ঘ দিন ধৰি এখন দূৰ্নীতি বজাৰ গঢ়ি তুলিছিল জিলা উপায়ুক্ত কাৰ্যালয়ত।

    মৰিগাঁও জিলা উপায়ুক্তৰ কাৰ্যালয় (Morigaon DC Office)ৰ পাৰ্ছনেল ব্ৰাঞ্চত আজি দুৰ্নীতি নিবাৰক শাখা (Anti Corruption Branch)ই চলায় অভিযান। মৰিগাঁও উপায়ুক্ত কাৰ্যালয়ৰ মীন বিভাগ (Fishery Department)ৰ জেষ্ঠ সহায়ক হৰেন কুমাৰ নাথক উৎকোচ লোৱাৰ অভিযোগত হাতে-লোটে গ্ৰেপ্তাৰ কৰে দুৰ্নীতি নিবাৰক শাখাই।

    ৰাম প্ৰসাদ সৰকাৰ নামৰ এজন মাছ বেপাৰীৰ পৰা জলাশয় আৱণ্টনৰ ননামত উৎকোচ হিচাপে ৩৫০০ টকা লোৱাৰ অভিযোগত দুৰ্নীতি নিবাৰক শাখাই গ্ৰেপ্তাৰ কৰে হৰেন নাথক ৷
    Published by:Manjumoni Borah
    First published: