• Home
  • »
  • News
  • »
  • assam
  • »
  • লকডাউনৰ মাজতে কৰিমগঞ্জত জঘন্য ঘটনা, কণমানিক নিৰ্যাতন গেলামাল দোকানীৰ

লকডাউনৰ মাজতে কৰিমগঞ্জত জঘন্য ঘটনা, কণমানিক নিৰ্যাতন গেলামাল দোকানীৰ

আৰক্ষীয়ে গ্ৰেপ্তাৰ কৰি জে’ল হাজোতলৈ প্ৰেৰণ  কৰে অভিযুক্ত লোকজনক।

আৰক্ষীয়ে গ্ৰেপ্তাৰ কৰি জে’ল হাজোতলৈ প্ৰেৰণ  কৰে অভিযুক্ত লোকজনক।

আৰক্ষীয়ে গ্ৰেপ্তাৰ কৰি জে’ল হাজোতলৈ প্ৰেৰণ  কৰে অভিযুক্ত লোকজনক।

  • Share this:


কৰিমগঞ্জ জিলাৰ পাথাৰকান্দি চিবেৰগুল আৰক্ষী থানাৰ অধীনত দেওবাৰে সংঘটিত হ’ল ঘৃণনীয় ঘটনা৷ বিকৃত মানসিকতাৰ এজন লোকে নিৰ্যাতন চলালে ৯ বছৰীয়া কন্যা শিশুক৷ লকডাউনৰ বাবে শিশুটিয়ে ঘৰৰ কিছু সামগ্ৰী অনাৰ বাবে সমীপৰে ৫১ বছৰীয়া মুন্না কানুৰ গেলামালৰ দোকানলৈ গৈছিল৷ দোকানত অন্য গ্ৰাহক নথকাৰ সুযোগ গ্ৰহন কৰিলে  বিকৃত মানসিকতাৰ মুন্না কানুৱে ৷ শিশুটি দোকানৰ পৰা বস্তু নিবলৈ আহোতেই দোকানৰ ভিতৰত চলালে নিৰ্যাতন ৷

শিশুটিৰ চিঞৰ শুনি স্থানীয় লোক উপস্থিত হৈ অৱগত কৰে স্থানীয় আৰক্ষীক ৷ আৰক্ষী ঘটনাস্থলীত উপস্থিত হৈ আটক কৰে অভিযুক্ত মুন্না কানুক৷ অভিযুক্ত মুন্না কানু সেই অঞ্চলটোৰ প্ৰভাবশালী ব্যক্তি৷ যাৰ বাবে স্থানীয় লোকৰ সন্দেহ হৈছিল যে অপৰাধৰ বাবে আইনৰ হাতৰ পৰা বাচি যাব৷ অৱশেষত আৰক্ষীয়ে গ্ৰেপ্তাৰ কৰি জে’ল হাজোতলৈ প্ৰেৰণ  কৰে মুন্না কানুক৷
Published by:Sanjay Kumar Das
First published: