আজি হোজাইলৈ যাব হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মা, দুটা পৰিয়ালৰ সৈতে গঢ়িব পৰিয়ালৰ সম্পৰ্ক!

News18 Assam | News18-Assam
Updated:February 23, 2021, 1:04 PM IST
আজি হোজাইলৈ যাব হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মা, দুটা পৰিয়ালৰ সৈতে গঢ়িব পৰিয়ালৰ সম্পৰ্ক!
দুপৰীয়া জোৰাপুখুৰীত হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাৰ হেলিকপ্টাৰ অৱতৰণ হোৱাৰ পিছত তেওঁ উদ্বোধন কৰিব নৱনির্মিত ২০০ বিচনাযুক্ত  চৰকাৰী চিকিৎসালয়।

দুপৰীয়া জোৰাপুখুৰীত হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাৰ হেলিকপ্টাৰ অৱতৰণ হোৱাৰ পিছত তেওঁ উদ্বোধন কৰিব নৱনির্মিত ২০০ বিচনাযুক্ত  চৰকাৰী চিকিৎসালয়।

  • Share this:
হোজাইত আজি কেইবাটাও কাৰ্যসূচী লৈ উপস্থিত হ’ব বিত্ত মন্ত্ৰী হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মা। দুপৰীয়া জোৰাপুখুৰীত হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাৰ হেলিকপ্টাৰ অৱতৰণ হোৱাৰ পিছত তেওঁ উদ্বোধন কৰিব নৱনির্মিত ২০০ বিচনাযুক্ত  চৰকাৰী চিকিৎসালয়। ইয়াৰ পিছত তেওঁ ভাগ ল’ব চিকিৎসালয়ৰ নাতিদূৰৈত আয়োজিত দলীয় ৰাজহুৱা সভাত।

সভা শেষ কৰি হোজাইৰ ৰবীন্দ্ৰনাথ ঠাকুৰ বিশ্ববিদ্যালয়ৰ আন এখন কাৰ্যসূচীতো ভাগ ল’ব হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাই। ইয়াৰ মাজতে বিশ্ববিদ্যালয়লৈ অহাৰ পথত  কৃষ্ণনগৰৰ দুটা গৃহ ক্ৰমে স্বজল দেৱ  আৰু পৱন ভীমচেৰীয়াৰ ঘৰত হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাই গঢ়ি তুলিব পৰিয়াল সম্পৰ্ক অভিযান। ঘৰ দুটালৈ হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাৰ আগমনক লৈ ইতিমধ্যে  উৎফুল্লিত হৈ পৰিছে গৃহস্থ। একেদৰে ঘৰৰ গৃহস্থই হিমন্তক আদৰিবলৈ হৈ আছে সাজু।
Published by: Sanjay Kumar Das
First published: February 23, 2021, 1:02 PM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি