• Home
  • »
  • News
  • »
  • assam
  • »
  • Students Felicitated: মন্ত্ৰী কেশৱ মহন্তৰ উদ্যোগত কলিয়াবৰৰ কৃতী ছাত্ৰ-ছাত্ৰীক অভিনন্দন 

Students Felicitated: মন্ত্ৰী কেশৱ মহন্তৰ উদ্যোগত কলিয়াবৰৰ কৃতী ছাত্ৰ-ছাত্ৰীক অভিনন্দন 

কলিয়াবৰ সমষ্টিৰ বিধায়ক তথা মন্ত্ৰী কেশৱ মহন্তৰ  উদ্যোগত উচ্চ মাধ্যমিক আৰু উচ্চতৰ মাধ্যমিক পৰীক্ষাত সুখ্যাতিৰে উত্তীৰ্ণ ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলক অভিনন্দন জ্ঞাপন কৰা হয়।

কলিয়াবৰ সমষ্টিৰ বিধায়ক তথা মন্ত্ৰী কেশৱ মহন্তৰ  উদ্যোগত উচ্চ মাধ্যমিক আৰু উচ্চতৰ মাধ্যমিক পৰীক্ষাত সুখ্যাতিৰে উত্তীৰ্ণ ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলক অভিনন্দন জ্ঞাপন কৰা হয়।

কলিয়াবৰ সমষ্টিৰ বিধায়ক তথা মন্ত্ৰী কেশৱ মহন্তৰ  উদ্যোগত উচ্চ মাধ্যমিক আৰু উচ্চতৰ মাধ্যমিক পৰীক্ষাত সুখ্যাতিৰে উত্তীৰ্ণ ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলক অভিনন্দন জ্ঞাপন কৰা হয়।

  • Share this:
সোমবাৰে কলিয়াবৰ মহাবিদালয়ৰ প্ৰেক্ষাগৃহত অনুষ্ঠিত অভিনন্দন অনুষ্ঠানত ২০২২ চনত উচ্চ মাধ্যমিক, উচ্চতৰ মাধ্যমিক আৰু হাইমাদ্ৰাছাত ডিষ্টিংচন, ষ্টাৰ আৰু প্ৰথম বিভাগসহ সুখ্যাতিৰে উত্তীৰ্ণ মুঠ ৩৭৭ গৰাকী ছাত্ৰ-ছাত্ৰীক মানপত্ৰ, কিতাপৰ টোপোলা আদিৰে অভিনন্দন জনাই স্থানীয় বিধায়ক তথা স্বাস্থ্যমন্ত্ৰী কেশৱ মহন্তই। এশ শতাংশ উত্তীৰ্ণৰে সফলতা অৰ্জন কৰা মহকুমাটোৰ দুখন শিক্ষানুষ্ঠানৰ মূৰব্বীকো অনুষ্ঠানত সম্বৰ্ধনা জ্ঞাপন কৰা হয় এই অভিনন্দন অনুষ্ঠানত।

মন্ত্ৰী কেশৱ মহন্তৰ ব্যৱস্থাপনাত অনুষ্ঠিত এই অভিনন্দন অনুষ্ঠানত বিশিষ্ট অতিথি হিচাপে উপস্থিত থাকে ভাৰতীয় প্ৰযুক্তিবিদ্যা প্ৰতিষ্ঠান, গুৱাহাটীৰ গণিত বিভাগৰ অধ্যাপক তথা কেম্ব্ৰিজ বিশ্ববিদ্যালয়ৰ পৰা ৰেংলাৰ সন্মান প্ৰাপক অনুপম শইকীয়া আৰু বীৰাংগানা সতী সাধনী ৰাজ্যিক বিশ্ব বিদ্যালয়ৰ উপাচাৰ্য তথা বিশিষ্ট সমাজ বিজ্ঞানী ডঃ জ্যোতিপ্ৰসাদ শইকীয়া।

উল্লেখযোগ্য যে, কলিয়াবৰৰ বিধায়ক কেশৱ মহন্তই ২০০৬ চনৰ পৰাই নিজা উদ্যোগত কৃতী ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলক অভিনন্দন জনোৱাৰ উদ্দেশ্যে এই অনুষ্ঠানৰ আয়োজন কৰি আহিছে।
Published by:Manjumoni Borah
First published:

শেহতীয়া বাতৰি