உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • assam
    • »
    • বিনামূলীয়া নামভৰ্তিৰ দাবীত বৰপেটাত জিলা উপায়ুক্তৰ কাৰ্যালয়ৰ সন্মুখত এম চি কলেজৰ ছাত্ৰ–ছাত্ৰী

    বিনামূলীয়া নামভৰ্তিৰ দাবীত বৰপেটাত জিলা উপায়ুক্তৰ কাৰ্যালয়ৰ সন্মুখত এম চি কলেজৰ ছাত্ৰ–ছাত্ৰী

    ছাত্ৰ ছাত্ৰীসকলৰ দাবী, কোভিড পৰিস্থিতিৰ বাবে আৰ্থিক সমস্যাৰ সন্মুখীন হোৱা দুখীয়া পৰিয়ালৰ ছাত্ৰ–ছাত্ৰীসকলক বিনামূলীয়া নামভৰ্তিৰ সুবিধা প্ৰদান কৰিব লাগে৷

    ছাত্ৰ ছাত্ৰীসকলৰ দাবী, কোভিড পৰিস্থিতিৰ বাবে আৰ্থিক সমস্যাৰ সন্মুখীন হোৱা দুখীয়া পৰিয়ালৰ ছাত্ৰ–ছাত্ৰীসকলক বিনামূলীয়া নামভৰ্তিৰ সুবিধা প্ৰদান কৰিব লাগে৷

    ছাত্ৰ ছাত্ৰীসকলৰ দাবী, কোভিড পৰিস্থিতিৰ বাবে আৰ্থিক সমস্যাৰ সন্মুখীন হোৱা দুখীয়া পৰিয়ালৰ ছাত্ৰ–ছাত্ৰীসকলক বিনামূলীয়া নামভৰ্তিৰ সুবিধা প্ৰদান কৰিব লাগে৷

    • Share this:
    ৰাজ্যৰ মহাবিদ্যালয়সমূহত পঞ্চম ষাণ্মাসিকত নামভৰ্তিৰ পৰ্ব আৰম্ভ হৈছে৷ পিছে পঞ্চম ষাণ্মাসিকত নামভৰ্তিৰ পূৰ্বে এইদৰে বৰপেটাৰ ৰাজপথত প্ৰতিবাদত নামিল মাধৱ চৌধুৰী মহাবিদ্যালয়ৰ একাংশ ছাত্ৰ–ছাত্ৰী৷ প্ৰজ্ঞান ভাৰতীৰ অধীনত বিনামূলীয়া নামভৰ্তিৰ দাবীত আজি এনেদৰে  বৰপেটা জিলা উপায়ুক্তৰ কাৰ্যালয়ৰ সন্মুখত সমবেত হৈ ছাত্ৰ ছাত্ৰীসকলে সাব্যস্ত কৰে প্ৰতিবাদ৷

    ছাত্ৰ ছাত্ৰীসকলৰ দাবী, কোভিড পৰিস্থিতিৰ বাবে আৰ্থিক সমস্যাৰ সন্মুখীন হোৱা দুখীয়া পৰিয়ালৰ ছাত্ৰ–ছাত্ৰীসকলক বিনামূলীয়া নামভৰ্তিৰ সুবিধা প্ৰদান কৰিব লাগে৷ ইপিনে, পূৰ্বে অনুষ্ঠিত হৈ যোৱা প্ৰথম ষান্মাষিকৰ বেক পৰীক্ষাৰ ফলাফলো শীঘ্ৰে ঘোষণাৰ দাবী জনাইছে ছাত্ৰ–ছাত্ৰীসকলে৷ কোভিড বিধি অনুসৰি ছাত্ৰ ছাত্ৰীসকলে প্ৰতিবাদ সাব্যস্ত কৰাৰ লগতে তেওঁলোকৰ দাবীৰ সমৰ্থনত জিলা উপায়ুক্তক এখন স্মাৰকপত্ৰও প্ৰদান কৰে৷
    Published by:Sanjay Kumar Das
    First published: