உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • assam
    • »
    • বিৰোধী নহয় ! এইবাৰ ৰাজ্যিক বিজেপিৰ চৰকাৰলৈ আহ্বান নিয়ন্ত্ৰণ কৰক মূল্যবৃদ্ধি...

    বিৰোধী নহয় ! এইবাৰ ৰাজ্যিক বিজেপিৰ চৰকাৰলৈ আহ্বান নিয়ন্ত্ৰণ কৰক মূল্যবৃদ্ধি...

    বঙাইগাঁৱত আয়োজিত সংবাদ মেলত ৰাজ্যিক বিজেপিৰ মুখপাত্ৰ মনোজ বৰুৱাই ৰাজ্যত মূল্যবৃদ্ধি নিয়ন্ত্ৰণৰ বাবে ৰাজ্য চৰকাৰখনক অনুৰোধ জনোৱা পৰিলক্ষিত হয় ৷

    বঙাইগাঁৱত আয়োজিত সংবাদ মেলত ৰাজ্যিক বিজেপিৰ মুখপাত্ৰ মনোজ বৰুৱাই ৰাজ্যত মূল্যবৃদ্ধি নিয়ন্ত্ৰণৰ বাবে ৰাজ্য চৰকাৰখনক অনুৰোধ জনোৱা পৰিলক্ষিত হয় ৷

    বঙাইগাঁৱত আয়োজিত সংবাদ মেলত ৰাজ্যিক বিজেপিৰ মুখপাত্ৰ মনোজ বৰুৱাই ৰাজ্যত মূল্যবৃদ্ধি নিয়ন্ত্ৰণৰ বাবে ৰাজ্য চৰকাৰখনক অনুৰোধ জনোৱা পৰিলক্ষিত হয় ৷

    • Share this:
    ৰাজ্যত মূল্যবৃদ্ধিয়ে জুৰুলা কৰিছে সৰ্বসাধাৰণ ৰাইজক ৷  মূল্যবৃদ্ধি ৰোধৰ বাবে ৰাজ্যৰ বিজেপি নেতৃত্বাধীন  চৰকাৰখনক বাৰম্বাৰ আহ্বান  জনাইছে বিৰোধী পক্ষই ৷ আনকি মূল্যবৃদ্ধি ৰোধৰ দাবীত ৰাজপথত নামিবলগীয়া হৈছে ৰাজ্যৰ বিৰোধী দল তথা সংগঠন ৷

    মূল্যবৃদ্ধিয়ে সাধাৰণ ৰাইজক জুৰুলা কৰাৰ সময়তে ৰাজ্যিক বিজেপিৰ তৰফৰ পৰা নিজ দলৰ চৰকাৰখনক মূল্যবৃদ্ধি নিয়ন্ত্ৰণৰ বাবে আহ্বান জনোৱা পৰিলক্ষিত হয় ৷ মুখ্যমন্ত্ৰী ড° হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মা নেতৃত্বাধীন চৰকাৰখনে  বিগত এমাহৰ খতিয়ান আগবঢ়োৱাৰ বাবে বঙাইগাঁৱত ৰাজ্যিক বিজেপিৰ তৰফৰ সংবাদমেলৰ আয়োজন কৰা হৈছিল ৷ সংবাদমেলত ৰাজ্যিক মুখপাত্ৰ মনোজ বৰুৱাই উপস্থিত থাকি এমহীয়া চৰকাৰখনৰ সফলতাৰ বিভিন্ন দিশ ব্যাখ্যা কৰাৰ মাজতে মূল্যবৃদ্ধিৰ প্ৰসংগই স্থান পায় ৷ মূল্যবৃদ্ধিৰ বাবে সাধাৰণ ৰাইজক জুৰুলা কৰাৰ বাবে মুখপাত্ৰজনে চৰকাৰে উপযুক্ত ব্যৱস্থা গ্ৰহণৰ আহ্বান জনায় ৷ ৰাজ্যিক বিজেপিৰ মুখপাত্ৰজনে বিৰোধী দলৰ শাসনকালত পিঁয়াজ , ইন্ধন আদিৰ মূল্যই আকাশ চুইছিল বুলিও সংবাদমেলখনত উল্লেখ কৰে ৷
    Published by:Kokil Sarma
    First published: