உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • assam
    • »
    • চিৰাঙৰ ছাপাগুৰিত কৰুণ ঘটনা, টিনপাতত ৰং কৰি থকাৰ সময়তে বিদ্যুৎস্পৃষ্ট হৈ মৃত্যু এজনৰ

    চিৰাঙৰ ছাপাগুৰিত কৰুণ ঘটনা, টিনপাতত ৰং কৰি থকাৰ সময়তে বিদ্যুৎস্পৃষ্ট হৈ মৃত্যু এজনৰ

    মৃত লোকজনৰ নাম জিয়াৰুল হক৷ লোকজনৰ ঘৰ বঙাইগাঁৱৰ গৰাইমাৰীত৷ দীৰ্ঘ সময় ধৰি টিনপাতৰ ওপৰত ওলমি থাকে লোকজন

    মৃত লোকজনৰ নাম জিয়াৰুল হক৷ লোকজনৰ ঘৰ বঙাইগাঁৱৰ গৰাইমাৰীত৷ দীৰ্ঘ সময় ধৰি টিনপাতৰ ওপৰত ওলমি থাকে লোকজন

    মৃত লোকজনৰ নাম জিয়াৰুল হক৷ লোকজনৰ ঘৰ বঙাইগাঁৱৰ গৰাইমাৰীত৷ দীৰ্ঘ সময় ধৰি টিনপাতৰ ওপৰত ওলমি থাকে লোকজন

    • Share this:
    চিৰাঙৰ ছাপাগুৰিত শক্তি বিভাগৰ কাৰ্যালয়ত অঘটন৷ কাৰ্যালয় চৌহদত টিনপাতত ৰং দিবলৈ উঠি বিদ্যুৎস্পৃষ্ট  হৈ মৃত্যু হয় এজন লোকৰ৷ ঘৰৰ ওপৰত থকা উচ্চ ক্ষমতাসম্পন্ন বিদ্যুৎ পৰিবাহী তাৰৰ সংস্পৰ্শলৈ অহাৰ ফলত মৃত্যু হয় ৰং মিস্ত্ৰীজনৰ৷

    মৃত লোকজনৰ নাম জিয়াৰুল হক৷ লোকজনৰ ঘৰ বঙাইগাঁৱৰ গৰাইমাৰীত৷ দীৰ্ঘ সময় ধৰি টিনপাতৰ ওপৰত ওলমি থাকে লোকজন। পিছত এছডিআৰএফৰ দল উপস্থিত হৈ লোকজনৰ মৃতদেহ টিনপাতৰ ওপৰৰ পৰা নমাই আনে৷ বিভাগীয় কাৰ্যালয়ত বিদ্যুৎ কৰ্তন অবিহনে উচ্চ বিদ্যুৎ পৰিবাহী তাৰৰ তলত এইদৰে বিপজ্জনকভাৱে টিনপাতৰ ওপৰত শ্ৰমিকক কাম কৰাৰ অনুমতি প্ৰদান কৰা ঘটনাই তীব্ৰ প্ৰতিক্ৰিয়াৰ সৃষ্টি হৈছে৷
    Published by:Sanjay Kumar Das
    First published: