• Home
  • »
  • News
  • »
  • assam
  • »
  • বিস্কুট চুৰিৰ অভিযোগত কিশোৰক নিৰ্মমভাৱে প্ৰহাৰ ! ভাইৰেল হৈ পৰিছে আৰক্ষী বিষয়াই প্ৰহাৰ কৰা Video ...

বিস্কুট চুৰিৰ অভিযোগত কিশোৰক নিৰ্মমভাৱে প্ৰহাৰ ! ভাইৰেল হৈ পৰিছে আৰক্ষী বিষয়াই প্ৰহাৰ কৰা Video ...

সোমবাৰে অসমৰ (Assam) লাহৰীঘাটত (Laharighat) বিস্কুট চুৰি (Biscuits Theft) কৰাৰ অভিযোগত এজন আৰক্ষী বিষয়াই এজন কিশোৰক নিৰ্দয়ভাৱে প্ৰহাৰ কৰাৰ অভিযোগ উত্থাপন হৈছে।

সোমবাৰে অসমৰ (Assam) লাহৰীঘাটত (Laharighat) বিস্কুট চুৰি (Biscuits Theft) কৰাৰ অভিযোগত এজন আৰক্ষী বিষয়াই এজন কিশোৰক নিৰ্দয়ভাৱে প্ৰহাৰ কৰাৰ অভিযোগ উত্থাপন হৈছে।

সোমবাৰে অসমৰ (Assam) লাহৰীঘাটত (Laharighat) বিস্কুট চুৰি (Biscuits Theft) কৰাৰ অভিযোগত এজন আৰক্ষী বিষয়াই এজন কিশোৰক নিৰ্দয়ভাৱে প্ৰহাৰ কৰাৰ অভিযোগ উত্থাপন হৈছে।

  • Share this:
সোমবাৰে অসমৰ (Assam) লাহৰীঘাটত (Laharighat) বিস্কুট চুৰি (Biscuits Theft) কৰাৰ অভিযোগত এজন আৰক্ষী বিষয়াই এজন কিশোৰক নিৰ্দয়ভাৱে প্ৰহাৰ কৰাৰ অভিযোগ উত্থাপন হৈছে। ইয়াৰ এটা ভিডিঅ' ভাইৰেল হৈছে, য'ত দেখা গৈছে যে আৰক্ষী বিষয়াই বিস্কুট চুৰি কৰা ল'ৰাজনক লাঠিৰে প্ৰহাৰ কৰিছে। প্ৰতিবেদন অনুসৰি, ল'ৰাজনৰ বয়স ১৩-১৪ বছৰৰ ভিতৰত বুলি ধাৰণা কৰা হৈছে।

ভিডিঅ'টোত, কিশোৰজনৰ চিঞৰ-বাখৰ কৰা শুনা যায় আৰু বিষয়াজনক তেওঁক আঘাত নকৰিবলৈ অনুৰোধ কৰা শুনা যায়। অৱশ্যে, বিষয়াজনে ৰৈ থকা নাছিল আৰু বহু সময় ধৰি প্ৰহাৰ কৰি আছিল।

খবৰ অনুসৰি, আৰক্ষী থানাৰ ভিতৰত ৰখাই থোৱা এখন বাহনৰ পৰা বিস্কুট চুৰি কৰাৰ সময়ত কিশোৰজন ধৰা পৰিছিল। ইয়াৰ পিছত, তেওঁক আৰক্ষী চকীৰ ভিতৰলৈ লৈ যোৱা হৈছিল আৰু প্ৰহাৰ কৰা হৈছিল।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি