உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • assam
    • »
    • পশ্চিম বংগৰ ৰাজনৈতিক হিংসাৰ ঘটনাক গৰিহণা কেএলঅ’ৰ, দিলে এই হুংকাৰ

    পশ্চিম বংগৰ ৰাজনৈতিক হিংসাৰ ঘটনাক গৰিহণা কেএলঅ’ৰ, দিলে এই হুংকাৰ

    পশ্চিম বংগৰ ৰাজনৈতিক দলসমূহৰ কাম–কাজত অসন্তুষ্টি ব্যক্ত কৰি স্বগোষ্ঠীয় লোকসকলক ৰাজনৈতিক দল ত্যাগৰ আহ্বান জনাইছে সংগঠনটোৱে৷

    পশ্চিম বংগৰ ৰাজনৈতিক দলসমূহৰ কাম–কাজত অসন্তুষ্টি ব্যক্ত কৰি স্বগোষ্ঠীয় লোকসকলক ৰাজনৈতিক দল ত্যাগৰ আহ্বান জনাইছে সংগঠনটোৱে৷

    পশ্চিম বংগৰ ৰাজনৈতিক দলসমূহৰ কাম–কাজত অসন্তুষ্টি ব্যক্ত কৰি স্বগোষ্ঠীয় লোকসকলক ৰাজনৈতিক দল ত্যাগৰ আহ্বান জনাইছে সংগঠনটোৱে৷

    • Share this:
    পশ্চিম বংগত শেহতীয়াভাৱে সংঘটিত ৰাজনৈতিক হিংসাৰ ঘটনাক গৰিহণা দিছে কমতাপুৰ লিবাৰেচন অৰ্গেনাইজেচন চমুকৈ কেএলঅ’ই৷ টিএমচিয়ে কোচ ৰাজবংশী লোকৰ ওপৰত আক্ৰমণ বন্ধ কৰাৰ আহ্বান জনাইছে সংগঠনটোৱে ৷ আনহাতে, কমতাপুৰী জনগণৰ ওপৰত আক্ৰমণ অব্যাহত থাকিলে প্ৰত্যাক্ৰমণৰ হুংকাৰ দিছে সশস্ত্ৰ সংগঠনটোৱে ৷

    ইফালে, পশ্চিম বংগৰ ৰাজনৈতিক দলসমূহৰ কাম–কাজত অসন্তুষ্টি ব্যক্ত কৰি স্বগোষ্ঠীয় লোকসকলক ৰাজনৈতিক দল ত্যাগৰ আহ্বান জনাইছে সংগঠনটোৱে৷ কমতাপুৰ লিবাৰেচন অৰ্গেনাইজেচন চমুকৈ কেএলঅ’ৰ সভাপতি জীৱন সিংহৰ এক ভিডিঅ’ বাৰ্তাত এই কথা প্ৰকাশ কৰিছে৷
    Published by:Sanjay Kumar Das
    First published: