உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • assam
    • »
    • স্বামী কামনাশীষৰ পৰকীয়া প্ৰেম! স্বামীৰ লগতে অবৈধ প্ৰেমিকাক ৰাম পিটন দিলে পত্নীয়ে, সহযোগ কৰিলে মাতৃয়ে

    স্বামী কামনাশীষৰ পৰকীয়া প্ৰেম! স্বামীৰ লগতে অবৈধ প্ৰেমিকাক ৰাম পিটন দিলে পত্নীয়ে, সহযোগ কৰিলে মাতৃয়ে

    শুকুৰবাৰে কৰিমগঞ্জ চহৰৰ ৰাজপথ উত্তপ্ত হৈ পৰে। পৰকীয়া প্ৰেমত পৰা স্বামী আৰু স্বামীৰ অবৈধ প্ৰেমিকাক ৰাজহুৱা স্থানতে ৰাম পিটন দিলে পত্নীয়ে।

    শুকুৰবাৰে কৰিমগঞ্জ চহৰৰ ৰাজপথ উত্তপ্ত হৈ পৰে। পৰকীয়া প্ৰেমত পৰা স্বামী আৰু স্বামীৰ অবৈধ প্ৰেমিকাক ৰাজহুৱা স্থানতে ৰাম পিটন দিলে পত্নীয়ে।

    শুকুৰবাৰে কৰিমগঞ্জ চহৰৰ ৰাজপথ উত্তপ্ত হৈ পৰে। পৰকীয়া প্ৰেমত পৰা স্বামী আৰু স্বামীৰ অবৈধ প্ৰেমিকাক ৰাজহুৱা স্থানতে ৰাম পিটন দিলে পত্নীয়ে।

    • Share this:
    শুকুৰবাৰে কৰিমগঞ্জ চহৰৰ ৰাজপথ উত্তপ্ত হৈ পৰে। পৰকীয়া প্ৰেমত পৰা স্বামী আৰু স্বামীৰ অবৈধ প্ৰেমিকাক ৰাজহুৱা স্থানতে ৰাম পিটন দিলে পত্নীয়ে। সহায় কৰিলে স্বামীৰ মাতৃয়েও। ঘটনাস্থলীত উপস্থিত হৈ ইতিমধ্যে আৰক্ষীয়ে আটক কৰিছে অবৈধ প্ৰেমিক-প্ৰেমিকাক। লগতে জব্দ কৰিলে এখন গাড়ী সহ ৮ লাখ টকা। ঘটনাটো সংঘটিত হৈছে কৰিমগঞ্জৰ পাথাৰকান্দি ৰোডত।

    জানিব পৰা মতে, কৰিমগঞ্জ চহৰৰ ব্যৱসায়ী তথা পাঁচজনীয়ৈ কন্যাৰ পিতৃ কামনাশীষ দাসৰ আছিল স্থানীয় অন্য এগৰাকী বিবাহিতা মহিলাৰ সৈতে অবৈধ প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক। পত্নীয়ে স্বামী কামনাশীষৰ অবৈধ প্ৰেমৰ কথা জানিব পাৰি নিজৰ শাহুৱেকক অৱগত কৰে। আৰু দুয়ো কামনাশীষক হাতে লুটে ধৰা পেলাবলৈ বিশেষ পৰিকল্পনা কৰে।



    বৃহস্পতিবাৰ বিয়লিভাগত কামনাশীষে প্রেমিকাক পাথাৰকান্দি ৰোডৰ এখন মোবাইল দোকানৰ পৰা এটা মোবাইল ক্রয় কৰি দিয়াৰ খবৰ পাই সেই ঠাইত উপস্থিত হয়গৈ পত্নী আৰু কামনাশীষৰ মাতৃ।

    পৰিস্থিতি বিষম হোৱা দেখি কামনাশীষে প্ৰেমিকাক গাড়ীত উঠাই পলাই যোৱাৰ চেষ্টা কৰাৰ সময়তে গাড়ীৰ ভিতৰতে স্থানীয় দুই এজনৰ সহযোগত আগুচি ধৰে পত্নী আৰু মাতৃয়ে। আৰু তাৰ পিছত গাড়ীৰ ভিতৰতে পত্নী আৰু মাতৃয়ে ৰাম পিটন দিয়ে কামনাশীষৰ লগতে অবৈধ প্ৰমিকাক।

    পিছত ঘটনাস্থলীত উপস্থিত হৈ কামনাশীষ আৰু প্ৰেমিকাক থানালৈ লৈ যায় আৰক্ষীয়ে। ঘটনাৰ সন্দৰ্ভত কামনাশীষৰ পত্নীয়ে কয় যে, কেইবাদিন ধৰি তেঁওৰ স্বামী আৰু সেই বিবাহিত মহিলাৰ মাজত অবৈধ সম্পর্ক চলি আছিল। ইয়াৰ ফলত তেওঁলোকৰ সংসাৰত অশান্তিৰো সৃষ্টি হৈছিল। আনকি স্বামী কামনাশীষে পত্নীৰ পৰা বিবাহ বিচ্ছেদো বিচাৰিছিল।
    Published by:Himangshu Bhuyan
    First published: