உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • assam
    • »
    • দুৰ্নীতিৰ বাতৰি পৰিৱেশনৰ বাবে বঙাইগাঁৱত সাংবাদিকক প্ৰাণে মৰাৰ ভাবুকি দালালৰ

    দুৰ্নীতিৰ বাতৰি পৰিৱেশনৰ বাবে বঙাইগাঁৱত সাংবাদিকক প্ৰাণে মৰাৰ ভাবুকি দালালৰ

    বহু অসামাজিক কামৰ লগত জড়িতৰ অভিযোগ থকা মাণিক বৰ্মনক বঙাইগাঁও সদৰ থানাত আৰক্ষীয়ে সম্প্ৰতি জেৰা অব্যাহত ৰাখিছে ৷

    বহু অসামাজিক কামৰ লগত জড়িতৰ অভিযোগ থকা মাণিক বৰ্মনক বঙাইগাঁও সদৰ থানাত আৰক্ষীয়ে সম্প্ৰতি জেৰা অব্যাহত ৰাখিছে ৷

    বহু অসামাজিক কামৰ লগত জড়িতৰ অভিযোগ থকা মাণিক বৰ্মনক বঙাইগাঁও সদৰ থানাত আৰক্ষীয়ে সম্প্ৰতি জেৰা অব্যাহত ৰাখিছে ৷

    • Share this:
    বঙাইগাঁৱত সাংবাদিকক প্ৰাণে মৰাৰ ভাবুকি দালালৰ৷ News18 অসমৰ সাংবাদিক উপানন্দ শৰ্মাক ফোনযোগে প্ৰাণে মৰাৰ ভাবুকি দালালৰ। বঙাইগাঁও সদৰৰ জ্যেষ্ঠ সাংবাদিক উপানন্দ শৰ্মাক আধাৰ কেন্দ্ৰ নামত সংঘটিত দুৰ্নীতিৰ বাতৰি পৰিৱেশৰ বাবে ভাবুকি প্ৰদান কৰে৷ সাংবাদিকক হত্যাৰ ভাবুকি প্ৰদান কৰা মাণিক বৰ্মনক আৰক্ষীয়ে অভিযান চলাই সিদলসতীস্থিত নিজ বাসগৃহৰ পৰা গ্ৰেপ্তাৰ কৰিবলৈ সক্ষম হয়৷

    বহু অসামাজিক কামৰ লগত জড়িতৰ অভিযোগ থকা মাণিক বৰ্মনক বঙাইগাঁও সদৰ থানাত আৰক্ষীয়ে সম্প্ৰতি জেৰা অব্যাহত ৰাখিছে ৷ বঙাইগাঁও প্ৰেছ ক্লাব আৰু জাফাৰ তৰফৰ পৰা ঘটনাৰ গৰিহণা দি দোষীৰ বিৰুদ্ধে আইনী ব্যৱস্থা গ্ৰহণৰ দাবী উত্থাপন কৰিছে৷
    Published by:Sanjay Kumar Das
    First published: