• Home
  • »
  • News
  • »
  • assam
  • »
  • Horoscope Today : ১৮ নৱেম্বৰৰ ৰাশিফল, চাওক আপোনাৰ আজিৰ দিনটো কেনে যাব?

Horoscope Today : ১৮ নৱেম্বৰৰ ৰাশিফল, চাওক আপোনাৰ আজিৰ দিনটো কেনে যাব?

কোন ৰাশিৰ জাতক–জাতিকাৰ বাবে আজি আছে ভাল খবৰ

কোন ৰাশিৰ জাতক–জাতিকাৰ বাবে আজি আছে ভাল খবৰ

কোন ৰাশিৰ জাতক–জাতিকাৰ বাবে আজি আছে ভাল খবৰ

  • Share this:
মেষ : নিজৰ মেজাজ সংযত ৰাখিব লাগিব। নিজৰ আয়ত্তৰ বাহিৰলৈ গৈ কাম কৰিলে মানসিক শান্তি বিঘ্নিত হ’ব পাৰে। সংগীৰ সৈতে মুকলিকৈ মিলিব পাৰিব।

বৃষ : যিকোনো সুযোগৰ সদ্ব্যৱহাৰ কৰিব লাগিব। স্বাস্থ্য ৰক্ষাৰ বাবে নিয়মিত ব্যায়াম কৰা প্ৰয়োজন। সম্পৰ্কৰ ক্ষেত্ৰত জেদভাৱ এৰিব লাগিব।

মিথুন : একঘেয়ামী জীৱনৰ পৰা ওলাই অহা প্ৰয়োজন। শৰীৰচৰ্চা কৰিব পাৰে। বিনোদনমূলক কোনো কামত যোগ দিব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত স্বীকৃতি পাব।

কৰ্কট : জীৱন সম্পৰ্কে ইতিবাচক দৃষ্টিভংগী ধৰি ৰাখিব লাগিব। খ্যাতি আৰু প্ৰেৰণা পোৱা যাব। সুবক্তা হিচাপে পৰিচিতি লাভ কৰিব।

সিংহ : পেছাগত কাৰণত সৰুসুৰা ভ্ৰমণ কৰিব লাগিব পাৰে। ফলাফল অনুকূল থাকিব। নিজৰ উদাৰতাৰ বাবে বিশেষ পৰিচিতি পোৱা যাব পাৰে।

কন্যা : কিছু একান্ত সময় কটোৱা দৰকাৰ। জীৱনৰ লক্ষ্য আৰু সেই উদ্দেশ্যে কৰা কামবোৰ পুনৰমূল্যায়ন প্ৰয়োজন।

তুলা : কোনোৱে সাহায্য বিচাৰি আহিব পাৰে। প্ৰিয়জনৰ সৈতে ওচৰ কোনো ভ্ৰমণৰ সম্ভাৱনা আছে। নিজৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন ল’ব লাগিব।

বৃশ্চিক : নিজৰ দৃঢ় সংকল্প আৰু আত্মবিশ্বাস বজাই ৰাখিব লাগিব। আনৰ কথাত বিশেষ গুৰুত্ব দিয়াৰ প্ৰয়োজন নাই।

ধনু : ভাগ্য সুপ্ৰসন্ন থাকিব। নিজৰ সমস্যা সমাধানৰ আশ্চৰ্য ক্ষমতাত নিজেই অবাক হোৱাৰ সময়।

মকৰ : অপ্ৰত্যাশিত কোনো বাধাৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। সৃজনশীলতা বা উৎপাদনশীলতা ব্যাহত হ’ব পাৰে। মেজাজ হেৰুৱালে নহ’ব।

কুম্ভ : সকলো সময়ত প্ৰতিষ্ঠানবিৰোধী মনোভাৱ পোষণ কৰা ঠিক নহয়, অনেক সময়ত সোঁতত উটি যাব পাৰে। জীৱনৰ অভিজ্ঞতাই আৰু বহু কথা শিকাব।

মীন : অৰ্থ আৰু কৰ্মজীৱনত ডাঙৰ অগ্ৰগতি আহিব। কিন্তু বস্তুগত লাভৰ বাবে পৰিয়ালক উপেক্ষা কৰাটো ঠিকন হ’ব।
Published by:Sanjay Kumar Das
First published:

শেহতীয়া বাতৰি