• Home
  • »
  • News
  • »
  • assam
  • »
  • Horoscope Today : ১৭ নৱেম্বৰৰ ৰাশিফল, চাওক কেনে যাব আপোনাৰ আজিৰ দিনটো

Horoscope Today : ১৭ নৱেম্বৰৰ ৰাশিফল, চাওক কেনে যাব আপোনাৰ আজিৰ দিনটো

কোন ৰাশিৰ বাবে আজি আছে ভাল খবৰ, সাৱধানে থাকক এই ৰাশিৰ লোকসকলে

কোন ৰাশিৰ বাবে আজি আছে ভাল খবৰ, সাৱধানে থাকক এই ৰাশিৰ লোকসকলে

কোন ৰাশিৰ বাবে আজি আছে ভাল খবৰ, সাৱধানে থাকক এই ৰাশিৰ লোকসকলে

  • Share this:
মেষ : কোনো গুৰুত্বপূৰ্ণ কামলৈ যোৱাৰ সময়ত বিকল্প পৰিবহণৰ ভাৱনা মূৰত ৰাখিব লাগিব। ভিতৰত উত্তেজনা থাকিলেও বাহিৰত সেয়া প্ৰকাশ নকৰাই ভাল।

বৃষ : প্ৰবীণ কোনো মানুহৰ সান্নিধ্যত চিন্তাৰ পৰিধি বিস্তৃত হ’ব পাৰে। ধৈৰ্য ৰাখিব লাগিব। স্বাস্থ্যৰ যতন লোৱা প্ৰয়োজন। বিশ্ৰামৰো প্ৰয়োজন আপোনাক।

মিথুন : নতুন কিবা আরম্ভ কৰাৰ বাবে ভাল সময়। কৰ্মক্ষেত্ৰত পৰিৱৰ্তন সম্ভৱ। কোনো ৰিস্ক ল’লেও সেয়া লাভজনক হ’ব পাৰে।

কৰ্কট : কিছু সামাজিক, অৰ্থনৈতিক আৰু ব্যক্তিগত বাধ্যবাধকতা থাকিব পাৰে, সেয়া পূৰণৰ বাবে প্ৰস্তুত থাকিব লাগিব। বহু মানুহক সহায় কৰা সম্ভৱ হ’ব।

সিংহ : অতীতৰ কোনো বিষয় যিয়ে ক্ৰমাগত এৰাই চলা হৈছে তাৰ মুখামুখি হোৱাৰ পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। তাৰ মোকাবিলা কৰিব লাগিব।

কন্যা : সৰুসুৰা বিষয়ক লৈ আচ্ছন্ন হৈ পৰিলে ঘৰত বা কৰ্মস্থলীত শান্তি বিঘ্নিত হ’ব পাৰে। কামৰ লক্ষ্য স্থিৰ হ’ব লাগিব।

তুলা : কোনো সমস্যাৰ মোকাবিলা কৰিব পাৰিব হাঁহিমুখে।ষ আনকি কোনো বিবাদত মধ্যস্থতাও কৰিব পাৰিব।

বৃশ্চিক : আনক বুজি কাম কৰা সম্ভৱ হ’ব। বিগত কিছু দিনৰ পৰা চলি থকা বাধা আঁতৰিব ক্ৰমশঃ।

ধনু : কোনো অস্বস্তিকৰ পৰিস্থিতিৰ মুখামুখি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। কঠিন সিদ্ধান্ত ল’বলগা হ’ব পাৰে। শেষ পৰ্যন্ত ইতিবাচক প্ৰভাৱ পৰিব জীৱনত।

মকৰ : সুস্বাস্থ্য বৰ্তি থাকিলেও পৰিৱৰ্তনশীল পৰিৱেশ সম্পৰ্কে সচেতন হোৱা প্ৰয়োজন। একচেতিয়া মনোভাৱে ক্ষতি কৰিব পাৰে।

কুম্ভ : সু–সংবাদ পাব পাৰে। ৰৈ থকা টকা ঘূৰি আহিব। ব্যক্তিগত সম্পৰ্কক পৰৱৰ্তী স্তৰলৈ লৈ যোৱাৰ সময়।

মীন : যিকোনো কামেই সফল হ’ব। নিজৰ স্পষ্টবাদিতা, বিনয় প্ৰভৃতিৰ বাবে জনপ্ৰিয়তা বাঢ়িব। কিন্তু অহংকাৰ আৰু প্ৰতাৰণাৰ পৰা সতৰ্ক থাকিব লাগিব।
Published by:Sanjay Kumar Das
First published:

শেহতীয়া বাতৰি