• Home
  • »
  • News
  • »
  • assam
  • »
  • হাইলাকান্দিত ১৫ আগষ্টৰ আগতে বানত ক্ষতিগ্ৰস্ত সকলোকে চৰকাৰী সাহায্য প্ৰদান কৰা আশ্বাস মন্ত্ৰী পৰিমল শুক্লবৈদ্যৰ ...

হাইলাকান্দিত ১৫ আগষ্টৰ আগতে বানত ক্ষতিগ্ৰস্ত সকলোকে চৰকাৰী সাহায্য প্ৰদান কৰা আশ্বাস মন্ত্ৰী পৰিমল শুক্লবৈদ্যৰ ...

প্ৰলয়ংকৰী বানত হাইলাকান্দি জিলাত ক্ষতিগ্ৰস্ত হোৱাসকলৰ তালিকা প্ৰস্তুতৰ কাম সম্পূৰ্ণ হৈছে । ক্ষতিগ্ৰস্তৰ তালিকা মূখ্যমন্ত্ৰীক প্ৰেৰণ কৰা হ'ব আৰু অহা ১৫ আগষ্টৰ ভিতৰতে সকলো ক্ষতিগ্ৰস্তক চৰকাৰী সাহায্য প্ৰদান কৰা হব: মন্ত্ৰী পৰিমল শুক্লবৈদ্য

প্ৰলয়ংকৰী বানত হাইলাকান্দি জিলাত ক্ষতিগ্ৰস্ত হোৱাসকলৰ তালিকা প্ৰস্তুতৰ কাম সম্পূৰ্ণ হৈছে । ক্ষতিগ্ৰস্তৰ তালিকা মূখ্যমন্ত্ৰীক প্ৰেৰণ কৰা হ'ব আৰু অহা ১৫ আগষ্টৰ ভিতৰতে সকলো ক্ষতিগ্ৰস্তক চৰকাৰী সাহায্য প্ৰদান কৰা হব: মন্ত্ৰী পৰিমল শুক্লবৈদ্য

প্ৰলয়ংকৰী বানত হাইলাকান্দি জিলাত ক্ষতিগ্ৰস্ত হোৱাসকলৰ তালিকা প্ৰস্তুতৰ কাম সম্পূৰ্ণ হৈছে । ক্ষতিগ্ৰস্তৰ তালিকা মূখ্যমন্ত্ৰীক প্ৰেৰণ কৰা হ'ব আৰু অহা ১৫ আগষ্টৰ ভিতৰতে সকলো ক্ষতিগ্ৰস্তক চৰকাৰী সাহায্য প্ৰদান কৰা হব: মন্ত্ৰী পৰিমল শুক্লবৈদ্য

  • Share this:
প্ৰলয়ংকৰী বানত হাইলাকান্দি জিলাত ক্ষতিগ্ৰস্ত হোৱাসকলৰ তালিকা প্ৰস্তুতৰ কাম সম্পূৰ্ণ হৈছে । তালিকা পুনৰ পৰীক্ষা কৰাৰ কামো সম্পূৰ্ণ হৈছে । ইতিমধ্যেই ক্ষতিগ্ৰস্তৰ তালিকা মুখ্যমন্ত্ৰীক প্ৰেৰণ কৰা হ'ব । আৰু অহা ১৫ আগষ্টৰ ভিতৰতে সকলো ক্ষতিগ্ৰস্তক চৰকাৰী সাহায্য প্ৰদান কৰা হব ।

বুধবাৰে হাইলাকান্দিত উজ্জ্বল ভাৰত, উজ্জ্বল ভবিষ্যত শীৰ্ষক এক অনুষ্ঠানত যোগদান কৰাৰ পিছতে সংবাদ মাধ্যমৰ আগতে এই মন্তব্য কৰে ৰাজ্যৰ পৰিবহণ, মীন আৰু আবকাৰী বিভাগৰ মন্ত্ৰী পৰিমল শুক্লবৈদ্যই । তেওঁ বিজেপি চৰকাৰৰ দিনত ৰাজ্য তথা গোটেই দেশত বিদ্যুৎ যোগানৰ ক্ষেত্ৰত আমূল পৰিবৰ্তন হৈছে বুলিও মন্তব্য কৰে । লগতে বৰ্তমান ৰাজ্য চৰকাৰৰ কাৰ্যকাল সম্পূৰ্ণ হোৱাৰ আগতেই ৰাজ্যৰ সকলো বিদ্যুৎ সমস্যাৰ সমাধান হ'ব বুলিও মন্তব্য কৰে মন্ত্ৰী পৰিমল শুক্লবৈদ্যই ।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি