உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • assam
    • »
    • বিটিচিত বিজেপিয়ে তিনিখন আসন জিকিব বুলি ভাবিছিলো, হিমন্ত বিশ্ব সোমোৱাৰ পিছত এতিয়া Zero পাব – ক’লে হাগ্ৰামাই

    বিটিচিত বিজেপিয়ে তিনিখন আসন জিকিব বুলি ভাবিছিলো, হিমন্ত বিশ্ব সোমোৱাৰ পিছত এতিয়া Zero পাব – ক’লে হাগ্ৰামাই

    বিশ্বজিত দৈমাৰী এবছুৰ বহিষ্কৃত আৰু ড০ হিমন্তবিশ্ব শৰ্মা আছুৰ পৰা বহিষ্কৃত নেতা হোৱাৰ বাবে দুয়োৰে চৰিত্ৰ একে বুলিও ভাষণ প্ৰসংগত মহিলাৰীয়ে কটাক্ষ কৰে৷

    বিশ্বজিত দৈমাৰী এবছুৰ বহিষ্কৃত আৰু ড০ হিমন্তবিশ্ব শৰ্মা আছুৰ পৰা বহিষ্কৃত নেতা হোৱাৰ বাবে দুয়োৰে চৰিত্ৰ একে বুলিও ভাষণ প্ৰসংগত মহিলাৰীয়ে কটাক্ষ কৰে৷

    বিশ্বজিত দৈমাৰী এবছুৰ বহিষ্কৃত আৰু ড০ হিমন্তবিশ্ব শৰ্মা আছুৰ পৰা বহিষ্কৃত নেতা হোৱাৰ বাবে দুয়োৰে চৰিত্ৰ একে বুলিও ভাষণ প্ৰসংগত মহিলাৰীয়ে কটাক্ষ কৰে৷

    • Share this:
    প্ৰাক্তন ৰাজ্যসভাৰ সাংসদ বিশ্বজিত দৈমাৰীয়ে চাকৰি দিয়াৰ নামত নিবনুৱাৰ প্ৰায় চাৰি কোটি আত্মসাত কৰাৰ গুৰুতৰ অভিযোগ হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ৷ আনকি ৰাইজৰ ৰোষৰ পৰা ৰক্ষা পাবলৈ দৈমাৰীয়ে বিজেপি যোগদান কৰা বুলি মন্তব্য কৰিছে মহিলাৰীয়ে৷ চিৰাঙৰ বিজনীত আয়োজিত এক নিৰ্বাচনী প্ৰচাৰ সভাত অংশ লৈ বিপিএফৰ মুৰব্বী মহিলাৰীয়ে চাকৰি দিয়াৰ নামত ধন লৈ বহু যুৱক–যুৱতীক বিশ্বজিৎ দৈমাৰীয়ে প্ৰৱঞ্চনা কৰাৰ অভিযোগ উত্থাপন কৰে৷

    মন্ত্ৰী ড০ হিমন্তবিশ্ব শৰ্মাই কংগ্ৰেছ চৰকাৰৰ দিনত ব্যাপক দুৰ্নীতি সংঘটিত কৰি নিৰাপত্তাৰ স্বাৰ্থত বিজেপিত যোগদানৰ লগতে নিবনুৱাৰ ধন সংগ্ৰহ কৰি আত্মৰক্ষাৰ বাবে বিজেপিলৈ গমন কৰা বুলিও সভাত মহিলাৰীয়ে মন্তব্য কৰে৷

    আনহাতে, বিশ্বজিত দৈমাৰী এবছুৰ বহিষ্কৃত আৰু ড০ হিমন্তবিশ্ব শৰ্মা আছুৰ পৰা বহিষ্কৃত নেতা হোৱাৰ বাবে দুয়োৰে চৰিত্ৰ একে বুলিও ভাষণ প্ৰসংগত মহিলাৰীয়ে কটাক্ষ কৰে৷

    ইফালে, দলীয় নিৰ্বাচনী ইস্তাহাৰ মুকলি কৰাৰ বাবে কোকৰাঝাৰত উপস্থিত হোৱাৰ সময়ত মন্ত্ৰী ড০ হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাই বিপিএফৰ নিৰ্বাচনী পতাকা–বেনাৰ আদি আঁতৰাই পেলোৱা বুলিও সংবাদ মাধ্যমৰ আগত অভিযোগ কৰে মহিলাৰীয়ে৷
    Published by:Sanjay Kumar Das
    First published: