ৰঙিয়াত অৱসৰপ্ৰাপ্ত শিক্ষকৰ বেংক একাউণ্টৰ পৰা হেকাৰে লুটিলে ৯ লক্ষাধিক টকা

News18 Assam | News18-Assam
Updated:October 11, 2020, 9:43 AM IST
ৰঙিয়াত অৱসৰপ্ৰাপ্ত শিক্ষকৰ বেংক একাউণ্টৰ পৰা হেকাৰে লুটিলে ৯ লক্ষাধিক টকা
টকা উলিয়াবলৈ গৈ হতবাক ৰঙিয়া উচ্চতৰ মাধ্যমিক বিদ্যালয়ৰ অৱসৰপ্ৰাপ্ত শিক্ষক পৰেশ চন্দ্ৰ ডেকা আৰু তেওঁৰ পত্নী।

টকা উলিয়াবলৈ গৈ হতবাক ৰঙিয়া উচ্চতৰ মাধ্যমিক বিদ্যালয়ৰ অৱসৰপ্ৰাপ্ত শিক্ষক পৰেশ চন্দ্ৰ ডেকা আৰু তেওঁৰ পত্নী।

  • Share this:
হেকাৰৰ শেনচকু ৰঙিয়াৰ অৱসৰপ্ৰাপ্ত শিক্ষকৰ ভাৰতীয় ষ্টেট বেংকৰ একাউণ্টৰ ওপৰত। পুনৰ হেকাৰৰ কবলত ভাৰতীয় ষ্টেট বেংকৰ গ্ৰাহক। এসপ্তাহত দুটাকৈ ভাৰতীয় ষ্টেট বেংকৰ দুগৰাকী অৱসৰপ্ৰাপ্ত শিক্ষকৰ একাউণ্ট হেক কৰি লুটি নিলে ধন। একাউণ্ট পৰা টকা হৰলুকী হোৱাৰ আঁৰত বেংকৰ কৰ্মচাৰী জড়িত থকাৰ সন্দেহ ভুক্তভোগী গ্ৰাহকৰ।

ৰঙিয়াৰ মুৰাৰাৰ অৱসৰপ্ৰাপ্ত শিক্ষক পৰেশ চন্দ্ৰ ডেকাই কন্যাৰ বিয়াৰ বাবে সাঁচি ৰখা ধন হৰলুকী। টকা উলিয়াবলৈ গৈ হতবাক ৰঙিয়া উচ্চতৰ মাধ্যমিক বিদ্যালয়ৰ অৱসৰপ্ৰাপ্ত শিক্ষক পৰেশ চন্দ্ৰ ডেকা আৰু তেওঁৰ পত্নী। এসপ্তাহৰ ভিতৰত ৯ লাখ ১৩ হাজাৰ টকা লুটি নিলে লোকজনৰ একাউণ্টৰ পৰা। ১৭ বাৰকৈ উলিওৱা হৈছিল গ্ৰাহকজনৰ ধন।

কন্যাৰ বিয়াৰ বাবে জমা থোৱা ধনখিনি হৰলুকী হোৱাত কান্দি কান্দি হাহাকাৰ লগাইছে পৰিয়ালটোৱে। এই সন্দৰ্ভত বেংক কৰ্তৃপক্ষ আৰু ৰঙিয়া আৰক্ষীক ভুক্তভোগী গ্ৰাহকে দাখিল কৰিছে অভিযোগ।
Published by: Sanjay Kumar Das
First published: October 11, 2020, 9:43 AM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি

corona virus btn
corona virus btn
Loading